Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Kopš ienākšanas viedtālruņu industrijā, ”Google” veidotās ierīces nav likušas vilties. Tehnoloģiju gigants, kam pieder pasaulē populārākā mobilā operētājsistēma ”Android”, šogad laidīs klajā jauno flagmani ”Pixel 2”. Šis tālrunis solās būt tik jaudīgs, ka, iespējams, pat pārspēs monstrālo ”Samsung Galaxy S8”.

”Google Pixel” un ”Pixel XL” tālruņi ir aprīkoti ar jaudīgiem procesoriem un augstvērtīgām kamerām, taču nākamais viedtālrunis ”Pixel 2” solās būt vēl iespaidīgāks. Līdzīgi kā ”Galaxy S8” un ”OnePlus 5”, arī šai ierīcei būs 10 nanometru procesora tehnoloģija.

Pašreizējās baumas liecina, ka ”Pixel 2” varētu būt pirmais viedtālrunis, kas saņems ”Qualcomm Snapdragon 836” procesoru. Līdzīgs scenārijs bija arī pagājušajā gadā, kad ”Google” sadarbībā ar ”Qualcomm” kā pirmā ieguva ”Snapdragon 821” procesoru un ievietoja abos viedtālruņos.

Jaunajam telefonam būšot noregulēts maksimālais takts frekvences ātrums gan GPU, gan CPU, kas to padarīšot par 10% ātrāku kā priekšteci. Sīkākas detaļas pašreiz nav zināmas.

Izmantotie resursi: http://bgr.com

Saistītās tēmas: googleviedtālruņi

Izsaki savu viedokli