Aktuāls

post-image

Jaunākā informācija vēsta, ka Google gatavo Android KitKat jau trešo atjauninājumu. Tiesa, jāatzīmē, ka šajā gadījumā kompānija koncentrējusies uz vairāku problēmu atrisināšanu, nevis jaunu opciju vai vizuālu pārvērtību ieviešanu.

Noplūdušais ekrānšāviņš ir no kāda Nexus 5, kas nozīmē, ka arī šajā gadījumā šis būs pirmais tālrunis, kas saņems minēto atjauninājumu. Kaut arī precīzs datums, kad atjauninājums būs pieejams, nav zināms, domājams, ka ilgi nebūs jāgaida.

nexus 5 android 4.4.3

Tiesa, skaidrs, ka Android 4.4.3 nenesīs jaunas opcijas un vizuālas pārmaiņas. Šī operētājsistēmas versija savedīs kārtībā vairākas iepriekš zināmas sistēmas problēmas. Liela daļa no atjauninājuma paredzēta, lai salabotu vairākas savienojumu un bezvadu savienojumu problēmas, kas skar Bluetooth, Wi-Fi, USB un mobilos datus.

Tāpat labojumi skars kameras fokusēšanās problēmas gan standarta, gan HDR režīma apstākļos. Labojumi attieksies arī uz vairākām aplikācijām un pat LED indikatoru. Rezultātā tiks būtiski samazināta KitKat operētājsistēmas un tās aplikāciju pēkšņa apstāšanās, nepareiza darbība vai pat restartēšanās.

Saistītās tēmas: androidKitKat

Izsaki savu viedokli