Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Kā zināms, Samsung faniem šogad būs nedaudz jāpagaida līdz jaunā flagmaņa Galaxy S8 iznākšanai. Ņemot vērā tēlu graujošās problēmas ar Note 7, Samsung, nevēloties piedzīvot vēl vienu fiasko, pastiprinātu uzmanību veltīja drošības pasākumiem, lai jaunais viedtālrunis būtu augstākās kvalitātes ierīce kā drošības, tā iespēju ziņā.

Šodien viedtālruņu entuziasts Evans Blass Twitter publicējis attēlus, kuros redzams Galaxy S8 no aizmugures, vēl neatklājot tālruņa priekšpusi un paturot spēkā intrigu.

Samsung jaunajai ierīcei būs pieejamas divas versijas – 5.8’ un 6.2’ collu. Abiem tālruņiem būs Super AMOLED ekrāns, kas klās 83% no tā priekšpuses. Ņemot vērā telefona neierasto ekrāna dizainu, tā proporcijas vairs nebūs mērāmas standarta 16:9 izmēros, bet gan 18:5:9. Jāpiebilst, ka tam būs mainīta pirkstu nospieduma lasītāja pozīcija.

Galaxy S8 solās būt 11% ātrāks par savu priekšteci S7. Tam būs par 23% ātrāks procesors, kā arī 20% energoefektīvāks. Jautājums par baterijas ietilpību pašlaik ir ļoti diskutabls. Ierīcēm ar vidēji 5.8’ un 6.2’ collu ekrāna izmēriem un 4 GB operaīvo atmiņu būs visai pieticīgi 3000 mAh un 3500 mAh akumulatori. Samsung gan apgalvo, ka tālrunis enerģiju tērēs “gudri”, un ar akumulatora darbību nekādu problēmu nebūs.

https://twitter.com/evleaks/status/824694138809569284?ref_src=twsrc%5Etfw

 

Resursi: http://venturebeat.com/

Saistītās tēmas: galaxys8samsung

Izsaki savu viedokli