Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Samsung drīzumā atrādīs savus jaunos flagmaņus – Samsung Galaxy S8 un tā lielo brāli Samsung Galaxy S8 Plus. Tehnoloģiju milzis plānos jaunajos Galaxy sērijas telefonos iekļaut sejas atpazīšanas funkciju.

Šāda iespēja vēl nav bijusi nevienam Samsung tālrunim, izņemot bēdubrālim Note 7, kuram bija tieksme masveidā aizdegties un uzsprāgt. Note 7 tika izņemts no pārdošanas, un tādējādi cilvēki tā arī līdz galam netika pie iespējas pamēģināt sejas atpazīšanas skeneri.

Samsung ar Note  7 lēnām vēlējās aizsākt sejas nolasīšanas tehnoloģiju ieviešanu savās ierīcēs. Note 7 gadījumā tas bija vien Iris Scanner, kas spēj atslēgt tālruni, noskenējot lietotāja acis.

Ņemot vērā, ka Apple paziņojis par plāniem savam jaunajam telefonam iestrādāt sejas atpazīšanas funkciju, Samsung nevēlas atpalikt. Papildus Iris Scanner uzņēmums vēlas pievienot arī sejas atpazīšanas funkciju.

Ir diezgan viegli prognozēt, ka to Samsung izdosies realizēt, bet sarežģīti nojaust, vai tā būs reāli lietojama un ērta alternatīva dažādām parolēm. Piemēram, lai tiktu līdz skenēšanai ar Iris palīdzību, nepieciešams atbloķēt ierīci, pārvilkt ekrānam ar pirkstu un pietuvināt acis ekrānam.

Trīs soļi, lai atbloķētu ekrānu ar acu skatienu, ir pārāk daudz, un šādā ziņā ekrāna atbloķēšana ar pirkstu nospieduma lasītāju ir daudz ātrāka un ērtāka alternatīva.

Resursi: http://bgr.com

 

Saistītās tēmas: samsungviedtālruņi

Izsaki savu viedokli