Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness
post-image

Tirdzniecībā parādoties jaunam viedtālrunim, vienmēr būs arī eksperti, kas vēlēsies noskaidrot, kāda ir ierīces izturība dažādās situācijās. ”Youtube” lietotājs ”JerryRigEverything” publicējis video, kurā viņš dažādos veidos mēģina viedtālruni sabojāt.

Pirmajos mēģinājumos ar skrūvgriezni un papīra nazi tiek mēģināts saskrāpēt ekrānu un aizmugurējo paneli, kā arī ”Note8” līdzi nākošo irbuli. Skrāpējumu pēdas uz irbuļa parādās ātrāk nekā uz ekrāna, kas, protams, loģiski.

Interesanti, ka ierīces testētājs pilnībā saskrāpēja pirkstu nospieduma lasītāju, tomēr tas vienalga darbojās nevainojami. Pēc ierīces skrāpēšanas tika likti lietā drastiskāki paņēmieni. Proti, ekrāns 10 sekundes tika dedzināts ar šķiltavām vienā punktā. Uz ekrāna parādījās neliels plankums. Vēlāk testētājs centās ierīci pārlauzt uz pusēm, tomēr nesekmīgi.

Kopumā jāatzīst, ka ”Note8” ir diezgan izturīgs tālrunis. Taisnības labad jāsaka, ka šeit gan ierīce nav tikusi mētāta pa zemi no dažādiem augstumiem. Šādu testu rezaultāta ir diezgan viegli paredzēt, ka tādējādi tiktu traumēti ierīces iekšējie komponenti un sāktos dažādas sistēmas kļūdas.

Saistītās tēmas: izturības testsnote8samsung

Izsaki savu viedokli