Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Tirdzniecībā parādoties jaunam viedtālrunim, vienmēr būs arī eksperti, kas vēlēsies noskaidrot, kāda ir ierīces izturība dažādās situācijās. ”Youtube” lietotājs ”JerryRigEverything” publicējis video, kurā viņš dažādos veidos mēģina viedtālruni sabojāt.

Pirmajos mēģinājumos ar skrūvgriezni un papīra nazi tiek mēģināts saskrāpēt ekrānu un aizmugurējo paneli, kā arī ”Note8” līdzi nākošo irbuli. Skrāpējumu pēdas uz irbuļa parādās ātrāk nekā uz ekrāna, kas, protams, loģiski.

Interesanti, ka ierīces testētājs pilnībā saskrāpēja pirkstu nospieduma lasītāju, tomēr tas vienalga darbojās nevainojami. Pēc ierīces skrāpēšanas tika likti lietā drastiskāki paņēmieni. Proti, ekrāns 10 sekundes tika dedzināts ar šķiltavām vienā punktā. Uz ekrāna parādījās neliels plankums. Vēlāk testētājs centās ierīci pārlauzt uz pusēm, tomēr nesekmīgi.

Kopumā jāatzīst, ka ”Note8” ir diezgan izturīgs tālrunis. Taisnības labad jāsaka, ka šeit gan ierīce nav tikusi mētāta pa zemi no dažādiem augstumiem. Šādu testu rezaultāta ir diezgan viegli paredzēt, ka tādējādi tiktu traumēti ierīces iekšējie komponenti un sāktos dažādas sistēmas kļūdas.

Saistītās tēmas: izturības testsnote8samsung

Izsaki savu viedokli