Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

Pirmie Latvijas Mobilā Telefona klienti Rīgā un citās Latvijas pilsētās šodien ir saņēmuši jaunos Apple iPhone 6s tālruņus. Daļa iPhone 6s modeļu šobrīd tirdzniecībā vairs nav pieejami – pirmo divu stundu laikā izpārdota lielākā daļa iPhone 6s 64 GB ierīču.

Aktuālo informāciju par iPhone 6s un iPhone 6s Plus pieejamību veikalos var redzēt LMT e-veikalā. Tāpat, ja vēlamais tālruņa modelis šobrīd nav pieejams, klientiem ir iespēja pieteikties rindā LMT e-veikalā, lai saņemtu iPhone 6s no nākamajām ražotāja piegādēm.

Jaunie iPhone 6s tālruņi LMT pieejami ar Nomaksas līgumu sākot no 31,04 eiro mēnesī, ar Atvērto līgumu vai pērkot uzreiz – sākot no 745 eiro.

Kā jau ziņots, LMT šodien, 9. oktobrī uzsāka jauno iPhone 6s un iPhone 6s Plus tālruņu tirdzniecību ierobežotā apjomā atsevišķos veikalos Rīgā un citās Latvijas pilsētās – Ādažos, Smiltenē, Cēsīs, Ogrē, Siguldā, Valmierā, Daugavpilī, Jēkabpilī, Rēzeknē, Jelgavā, Jūrmalā, Tukumā, Liepājā un Ventspilī, kā arī LMT internetveikalā http://www.lmt.lv.

Izsaki savu viedokli