Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pirmie Latvijas Mobilā Telefona klienti Rīgā un citās Latvijas pilsētās šodien ir saņēmuši jaunos Apple iPhone 6s tālruņus. Daļa iPhone 6s modeļu šobrīd tirdzniecībā vairs nav pieejami – pirmo divu stundu laikā izpārdota lielākā daļa iPhone 6s 64 GB ierīču.

Aktuālo informāciju par iPhone 6s un iPhone 6s Plus pieejamību veikalos var redzēt LMT e-veikalā. Tāpat, ja vēlamais tālruņa modelis šobrīd nav pieejams, klientiem ir iespēja pieteikties rindā LMT e-veikalā, lai saņemtu iPhone 6s no nākamajām ražotāja piegādēm.

Jaunie iPhone 6s tālruņi LMT pieejami ar Nomaksas līgumu sākot no 31,04 eiro mēnesī, ar Atvērto līgumu vai pērkot uzreiz – sākot no 745 eiro.

Kā jau ziņots, LMT šodien, 9. oktobrī uzsāka jauno iPhone 6s un iPhone 6s Plus tālruņu tirdzniecību ierobežotā apjomā atsevišķos veikalos Rīgā un citās Latvijas pilsētās – Ādažos, Smiltenē, Cēsīs, Ogrē, Siguldā, Valmierā, Daugavpilī, Jēkabpilī, Rēzeknē, Jelgavā, Jūrmalā, Tukumā, Liepājā un Ventspilī, kā arī LMT internetveikalā http://www.lmt.lv.

Izsaki savu viedokli