Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Pasaulē vadošais nēsājamo ierīču zīmols Fitbit, Inc. šī gada 13.februārī paziņoja, ka iegādājies Twine Health – inovatīvu, pārbaudītu veselības koučinga platformu, kas cilvēkiem ļauj sasniegt labākus veselības rādītājus un palīdz veselības aprūpes sistēmās un plānos, kā arī veselības aprūpes sniedzējiem darbavietās samazināt veselības aprūpes izmaksas. Twine Health ir veselības platforma, kas sniedz aizraujošu un lietotājam draudzīgu pieredzi, palīdzot cilvēkiem sadzīvot ar hroniskām saslimšanām, piemēram, diabētu un hipertensiju, kā arī mainīt dzīvesveidu, piemēram, atbrīvojoties no liekā svara vai atmetot smēķēšanu, ļaujot aprūpes komandām – aprūpes sniedzējiem, mentoriem, draugiem un ģimenes locekļiem – sadarboties veselības plāna īstenošanai. Twine Health platforma sniedz pielāgojamu pieeju koučingam, ļaujot vienam mentoram strādāt ar lielu pacientu skaitu, nodrošinot efektivitāti un palīdzot vairāk cilvēkiem sasniegt savus mērķus. Veselības platforma atbilst ASV likumam par veselības apdrošināšanas informāciju, kas garantē Twine Health lietotāju datu drošību.

 

Līdz ar pārpirkšanas darījumu Fitbit paplašina savu saikni ar veselības aprūpi un liek pamatus sava piedāvājuma paplašināšanai attiecībā uz veselības plāniem, veselības sistēmām un pašapdrošinātiem darba devējiem, vienlaikus radot iespējas palielināt ieņēmumus no pakalpojumu abonēšanas. Šī darījuma rezultātā Fitbit platformas iespējas radīt paliekošas uzvedības pārmaiņas tiks apvienotas ar Twine Health klīnisko ekspertu pieredzi un pierādīto spēju palīdzēt pacientiem labāk organizēt savu veselības aprūpi ar ļoti pielāgojamu platformu un koučinga modeli. Ilgākā laika periodā Fitbit būs iespēja piedāvāt Twine platformas priekšrocības saviem vairāk nekā 25 miljoniem lietotāju un izvērsties jaunās jomās.

 

“Twine Health ir nodrošinājuši ievērojamus rezultātus pacientiem ar tādām saslimšanām kā diabēts un hipertensija – divas būtiskas Fitbit uzmanības centrā esošas veselības problēmas, kas ASV vien kopumā skar aptuveni 105 miljonus cilvēku. Apvienojumā ar mūsu vairāk nekā desmit gadu pieredzi miljoniem patērētāju motivēšanā uzņemties pašiem kontroli pār savu veselību un labsajūtu mēs uzskatām, ka varam palīdzēt veidot ciešāku saikni starp cilvēkiem un viņu aprūpes komandām, novēršot vairākus lielākos uzvedības maiņas šķēršļus,” stāsta Fitbit vadītājs un līdzdibinātājs Džeimss Parks (James Park). “Kopā mēs varam palīdzēt veselības aprūpes sniedzējiem sniegt labāku atbalstu saviem pacientiem ārpus klīniskās vides, kā rezultātā var uzlaboties veselības rādītāji un ar laiku samazināties medicīniskās izmaksas.”

 

Veselības platformu Twine Health 2013. gadā nodibināja Dr. Džons Mūrs (John Moore), Frenks Moss (Frank Moss; uzņēmuma izpilddirektors) un Skots Gilrojs (Scott Gilroy), uzņēmuma pieeja tika balstīta uz daudzu gadu laikā Masačūsetsas Tehnoloģiju institūta Mediju laboratorijā apkopotu uzvedības maiņas un klīnisko pētījumu rezultātiem. Tā efektīvi apvieno mākslīgā intelekta virzītus secinājumus ar cilvēcisku mijiedarbību, lai uzlabotu veselības rezultātus, automatizētu daļu no koučinga procesa un atbrīvotu laiku personalizētākai aprūpei. Pasaulē atzītu institūciju, tostarp Masačūsetsas galvenās slimnīcas un Džoslina Diabēta centra, veiktos pētījumos secināts, ka pamatuzvedības maiņas principi, uz kuriem balstīta Twine Health tehnoloģija, palīdz veidot statistiski nozīmīgus uzlabojumus gan diabēta, gan hipertensijas ārstēšanā. Piemēram, Džoslina Diabēta centrā pacientiem pēc trim mēnešiem par 3.2 punktiem samazinājās HbA1c (cukura līmenis asinīs) rādītāji, savukārt Masačūsetas galvenajā slimnīcā hipertensijas pacientiem trīs mēnešu laikā asinsspiediens samazinājās vidēji par 26mmHg.

 

“Mēs Twine Health izveidojām ar mērķi aprūpi no jauna centrēt ap pašu cilvēku, palīdzot viņam uzņemties kontroli pār savu veselību un tās uzlabošanu ar nepārtrauktu klīnisko speciālistu un tuvinieku atbalstu. Tehnoloģijām ir plašas iespējas veicināt uzvedības maiņu un nodrošināt cilvēkiem mentora atbalstu, kas nepieciešams, lai pārvarētu ikdienas izaicinājumus,” stāsta Twine Health vadītājs un līdzdibinātājs Dr. Dž. Mūrs. ”Šis potenciāls kļūst vēl interesantāks apvienojumā ar Fitbit, kura zīmolam un spējai iesaistīt un motivēt visdažādākos patērētājus piemīt patiesi fantastisks spēks. Kopā mēs varam izveidot pilnvērtīgu pieredzi veselības optimizēšanai plašā mērogā un pilnā spektrā – no profilakses līdz saslimšanas pārvaldībai.”

 

Pārpirkšanas ietvaros Twine Health komanda pievienosies Fitbit, kļūstot par daļu no Health Solutions grupas. Dr. Dž.Mūrs turpmāk būs Fitbit Medicīniskais direktors.

 

Darījumu plānots pabeigt 2018. gada pirmajā ceturksnī.

 

Par Fitbit, Inc. (kods NYSE biržā: FIT)

 

Fitbit palīdz cilvēkiem dzīvot veselīgāk un aktīvāk, sniedzot datus, iedvesmu un padomus savu mērķu sasniegšanai. Globālais nēsājamo ierīču zīmols Fitbit veido produktus un pieredzi, kas seko līdzi un sniedz motivāciju veselībai un fitnesam ikdienā. Fitbit daudzveidīgajā inovatīvo un populāro produktu klāstā ietilpst Fitbit Surge®Fitbit Blaze®Fitbit Charge 2®Alta HR™Alta®Fitbit Flex 2®Fitbit One® un Fitbit Zip® aktivitātes mērītāji, kā arī Fitbit Ionic™ viedpulkstenis, Fitbit Flyer™ bezvadu austiņas un Fitbit Aria® un Fitbit Aria 2™ viedie svari ar Wi-Fi savienojumu. Fitbit produkti ir pieejami 46 000 veikalu 78 valstīs visā pasaulē. Fitbit platforma izveidojusi vienu no pasaulē lielākajiem sociālajiem fitnesa tīkliem un veselības un fitnesa datubāzēm, nodrošina personalizētu pieredzi, ieskatus un padomus ar vadošo programmatūras un interaktīvo rīku starpniecību, tostarp Fitbit un Fitbit Coach lietotnēm, vadītām veselības programmām un Fitbit operētājsistēmu viedpulksteņiem. Fitbit Health Solutions izstrādā veselības un labsajūtas risinājumus, kas veidoti ar mērķi palielināt iesaisti, uzlabot veselības rādītājus un radīt pozitīvus rezultātus darba devējiem, veselības plāniem un veselības sistēmām.

 

Fitbit un Fitbit logotips ir uzņēmumam Fitbit, Inc. piederošas preču zīmes vai reģistrētas preču zīmes ASV un citās valstīs. Citas Fitbit preču zīmes uzskaitītas šeit: www.fitbit.com/legal/trademark-list. Trešo pušu preču zīmes pieder to attiecīgajiem īpašniekiem.

 

Uz nākotni vērsti apgalvojumi

Šajā preses paziņojumā ir iekļauti uz nākotni vērsti apgalvojumi 1995. gada Privāto vērtspapīru tiesvedības reformas likuma izpratnē, kas saistāmi ar riskiem un nenoteiktību, tostarp, bet ne tikai apgalvojumi attiecībā uz mūsu spēju ietekmēt uzvedības maiņu, palīdzēt lietotājiem sadzīvot ar hroniskām saslimšanām, sasniegt labākus veselības rādītājus un samazināt veselības aprūpes izmaksas, kā arī attiecībā uz mūsu izvēršanos veselības aprūpes tirgū, Twine platformas paplašināšanu un jauniem piedāvājumiem un iespējām palielināt ieņēmumus no pakalpojumu abonēšanas. Šie uz nākotni vērstie apgalvojumi ir tikai prognozes, un reālie rezultāti var atšķirties dažādu faktoru dēļ, ieskaitot mūsu tirgū valdošās spēcīgās konkurences ietekmi, tostarp daudz lielāku tehnoloģijas uzņēmumu radīto konkurenci; jebkādas nespējas sekmīgi izstrādāt vai ieviest jaunus produktus, funkcijas un pakalpojumus vai papildināt esošus produktus un pakalpojumus; produktatbildības jautājumu, drošības pārkāpumu vai citu defektu; un citu faktoru dēļ, kas uzskaitīti sadaļā “Riska faktori” mūsu pēdējā Vērtspapīru un biržas uzraudzības komisijai iesniegtajā 10-Q formā. Visi šeit ietvertie uz nākotni vērstie apgalvojumi ir balstīti uz šobrīd mūsu rīcībā esošo informāciju, un mēs neuzņemamies par pienākumu atjaunināt šos apgalvojumus jaunas informācijas parādīšanās vai nākotnes notikumu rezultātā.

Saistītās tēmas: apvienošanāsfitbitTwine Healt

Izsaki savu viedokli