Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Fitnesa ierīču ražotājs Fitbit aktīvi strādā, lai drīzumā varētu laist klajā savu pirmo viedpulksteni. Uzņēmums to nosaucis par Project Higgs, un tas būs pirmais Fitbit viedpulkstenis klasiskajā tā izpratnē. Līdz šim uzņēmums radīja fitnesa aproces, no kurām pēdējais modelis Blaze vizuāli izskatās ļoti līdzīgs viedpulkstenim.

Blaze ir gudra fitnesa aproce, kas spēj mērīt dažādus rādītājus, kas saistīti ar cilvēka ķermeni, sportojot. Tāpat ar to ļoti primitīvi var atbildēt uz telefona zvaniem, kā arī izlasīt ienākošās īsziņas. Fitbit viedpulkstenis būšot apveltīts ar kvalitatīvāku ekrānu un iebūvētu GPS uztvērēju, ziņo interneta vietne ”Yahoo”.

Tāpat ar tā palīdzību varēs veikt maksājumus, kā arī klausīties mūziku ar Pandora servisa palīdzību. Pulksteņa akumulators spēs dzīvot aptuveni četras dienas. Liels mīnuss, ka viedierīcei nebūs atsevišķa aplikāciju veikala un sākumā nāksies iztikt vien ar dažām iebūvētām programmām.

Uzņēmums centīsies pulksteni padarīt arī ūdensizturīgu, taču līdz šim ar to bijušas problēmas. Ja viss ritēs, kā plānots, ierīci veikalu plauktos varēs ieraudzīt vasaras sākumā, un tā cena būs aptuveni 300 eiro.

 

Izmantotie resursi: https://www.engadget.com

Saistītās tēmas: fitbitviedpulkstenis

Izsaki savu viedokli