Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Mēs zinām, ka Facebook lietošana šķiet daudz labāka, ja to lietojam kopā ar draugiem. Facebook komanda ir strādājusi pie tā, lai arī Facebook Live vidi padarītu jautrāku, sociālāku un interaktīvāku, tāpēc uzņēmums ir izziņojis divas jaunas funkcijas, kas padara Facebook Live vieglāk lietojamu.

Live čats ar draugiem

Viena no labākajām lietām Live vietnē ir tā, ka tev ir iespēja apspriest to, kas notiek reālajā laikā. Faktiski Facebook Live sadaļā komentāri tiek atstāti 10 reizes biežāk nekā parastos Facebook ierakstos vai video. “Live Chat With Friends” ļauj uzaicināt draugus privātā čatā publiskajā tiešraidē. Lietotāji var uzaicināt citus draugus, kas vēl neskatās video, vai arī jau tos cilvēkus, kas ”pieslēgušies” tiešraidei.

Live Chat With Friends

تم نشره بواسطة ‏‎Facebook‎‏ في 22 مايو، 2017

Live With

Ar “Live With” palīdzību tu vari aicināt savus draugus pievienoties tavam tiešraides video pat tad, ja jūs atrodaties tūkstošiem kilometru attālumā. Bet, ja esi kautrīgs, tad “Live With” pastāv arī iespēja noraidīt uzaicinājumu. Sīkāku pamācību par to, kā izmantot šīs iespējas, vari lasīt Šeit.

Live With

تم نشره بواسطة ‏‎Facebook‎‏ في 22 مايو، 2017


Resursi: Newsroom

Saistītās tēmas: draugifacebookFunkcijaslivetiešraide

Izsaki savu viedokli