Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Facebook pašreiz atrodas sekundārās ziņu lentas testēšanā, kas domāta Android aplikācijām. Daži lietotāji ir pamanījuši, ka līdzīga funkcija tika pārbaudīta arī uz iOS šī gada janvāra sākumā.

Ar jaunāko beta atjauninājumu šī brīža ziņu lentas versija paliek kā “Mājas” izvēlne, bet jaunajā “Explore” izvēlnē iespējams apskatīt fotogrāfijas, video un rakstus, kas tiek pielāgoti lietotāja interesēm. Cilne ir visai līdzīga Instagram meklēšanas izvēlnei.

Explore” izvēlne, šķiet, ir veids, kā lietotāji var tikt piesaistīti lapām, kurām viņi vēl nav piesekojuši, taču interesējas par šīm tēmām. Pagaidām šķiet, ka šī izvēlne vairāk kalpo kā ieteikumi lietotājiem, kas potenciāli varētu kļūt par mazāk personalizētu saturu un filtru.

Kaut arī Facebook veic neskaitāmi daudz eksperimentu ar lietotājiem un ik pa laikam pārbauda dažādas funkcijas, “Explore” izvēlne ir tikusi pamanīta kā testa versija gan iOS, gan Android versijās, kas liek domāt, ka Facebook komanda visai nopietni plāno šo papildinājumu ieviest uz palikšanu.

 


Resursi: Mashable

Saistītās tēmas: EksperimentsfacebooklentaZiņas

Izsaki savu viedokli