Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Brother ir nācis klajā ar diviem jauniem PrintSmart Mobile risinājumiem, nodrošinot drošu drukāšanu no viedtālruņiem, klēpjdatoriem vai planšetdatoriem, pat atrodoties tālu no savas darba vietas.

Mobilo risinājumu tirgū ir vērojams pieprasījums pēc vienkāršas un drošas iespējas drukāt no dažādām mobilajām ierīcēm, piemēram, viedtālruņiem, klēpjdatoriem vai planšetdatoriem – tagad Brother ir radījis risinājumus šim pieprasījumam, kas galvenokārt ir paredzēti publiskām vietām, kur ir daudz apmeklētāju – lidostās, konferenču centros, bibliotēkās un viesnīcās, kā arī dažādās uzņēmējdarbības nozarēs, kur darbinieki bieži vien veic savus darba pienākumus, atrodoties ārpus biroja telpām.

Liels pieprasījums tirgū

Ir palielinājies pieprasījums pēc lietotājiem draudzīgiem risinājumiem, kas ļautu ērti un ātri drukāt no viedtālruņiem un planšetdatoriem. Nav nozīmes, vai esi biznesa cilvēks, vai vienkārši apmeklētājs bibliotēkā vai lidostā, kam ir nepieciešams ātri izdrukāt nepieciešamo informācju. Mūsdienās, kad lielākā daļa darbinieku savā darba ikdienā izmanto dažādas mobilās ierīces, ir svarīgi, lai nerastos drošības jautājumu problēmas, tiklīdz ir nepieciešams izdrukāt sev nepieciešamos dokumentus, atrodoties tālu prom no savas darba vietas,“ skaidro Krišjānis Ozoliņš, Brother tirdzniecības vadītājs Baltijas valstīs.

Divi risinājumi, kas paredzēti visam

Brother sadarbībā ar PrinterOn – globālo līderi mobilo drukas risinājumu izstrādātāju vidū – piedāvā PrintSmart Mobile divās versijās:

PrintSmart Mobile ir mākoņpakalpjumu atbalsta drukas risinājumi, kas ir vairāk paredzēti uzņēmumiem, nodrošinot gan darbiniekus, gan uzņēmuma viesus ar drošu drukas darbu veikšanu. PrintSmart Mobile ļauj lietotājiem drukāt no savām mobilājām ierīcēm tieši uz Brother printeri, pat atrodoties tālu no sava darba galda un interneta pieslēguma.

PrintSmart Mobile Zone ir paredzēts publiskām vietām ar daudz apmeklētājiem, piemēram, viesnīcām un lidostām. Zone versija nodrošina lietotājiem ērtu un drošu piekļuvi drukāšanai un padara mobilo drukāšanu daudz vienkāršāku, bez sarežģītiem uzstādījumiem.

Abi risinājumi ir ērti lietojami un viegli pārvaldāmi, neprasot nekādas pūles no IT darbinieku puses, jo PrintSmart darbojas ar mākoņpakalpojumu atbalstu un neprasa nekādu speciālu programmu lejupielādi viedtālruņos vai printeros un ir saderīgi ar Brother jaunākajiem biznesa klases krāsu un mono lāzerdrukas printeriem:

  • Mono: DCP-8110DN, DCP-8250DN, MFC-8510DN, MFC-8520DN, MFC-8950DW,
  • MFC-8950DWT,
  • Krāsu: DCP-L8400CDN, DCP-L8450CDW, MFC-L8650CDW, MFC-L8850CDW, MFC-L9550CDWT

Abas Brother PrintSmart Mobile versijas nodrošina drukāšanu no epasta, interneta vietnēm un mobilajām aplikācijām (Android, Apple iOS un Blackberry operētājsistēmām) vai PrintWhere draivera Windows ierīcēm.

Detalizētāka informācija pieejama mūsu mājas lapā:

Saistītās tēmas: brothermobilā druka

Izsaki savu viedokli