Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Zviedru mobilo sakaru rīku ražotājs Doro paplašina savu piedāvājuma klāstu, piedāvājot Latvijas tirgū jaunu viedtālruni: Doro Liberto® 825. Inovatīva un intuitīva lietotājsaskarne, kurā uzsvars likts uz darbībām, nevis uz funkcijām, padara to par šobrīd inteliģentāko viedtālruni senioriem.

Lai arī daļa senioru jau izmanto viedtālruņus, Doro veiktais tirgus pētījums parāda, ka apjomīga daļa senioru joprojām vēl nav izlēmuši pievienoties viedtālruņu lietotāju pulkam, lai gan daudzi no viņiem to vēlētos. Šobrīd aptuveni 40% cilvēku vecumā virs 65 gadiem ikdienā lieto viedtālruņus – tā liecina Doro veiktais pētījums. Šis skaitlis līdz 2016. gadam turpinās augt, jo 60% no aptaujas dalībniekiem norādīja, ka nākamā mobilo sakaru ierīce būs tieši viedtālrunis.

Taču ar vairumu populārāko viedtālruņu pastāv zināmi sarežģījumi, jo lietotājiem ir jāpielāgojas pie jauniem un neierastiem lietošanas ieradumiem. Paveikt viedtālrunī kādu uzdevumu var dažādos veidos – piemēram, nosūtīt teksta ziņojumu vai koplietot fotogrāfiju, un tieši šīs dažādie ceļi senioru lietotājiem nereti var izrādīties mulsinoši.

Doro radīta lietotājsaskarne ar ikonām, kas koncentrētas uz lietām, kuras lietotājs patiesībā vēlas paveikt. Gadījumā ar “klasisku” viedtālruņa saskarni parasti pastāv vairākas iespējas un ikonas, kas ļauj paveikt vienu un to pašu uzdevumu – un nereti tas lietotāju var samulsināt. Doro Liberto® 825 viedtālrunis piedāvā vienkāršas, lielas ikonas, kas lietotājam neļaus apmaldīties.

Jaunā Doro viedtālruņa saskarne ir izveidota maksimāli vienkārša, lai lietotājs viegli un loģiski izpildot vienu soli pēc otra varētu paveikt jebkuru uzdevumu, kas nepieciešams. Tādējādi nav nepieciešamas jel kādas tehniskas priekšzināšanas un iemaņas, lietojot Doro. Ierasto lietotņu ikonu vietā te lietojami vienkārši vārdi – piemēram, izvēloties komandu “zvanīt”, “apskatīt” vai “nosūtīt” un tālāk jau norādot “kam” vai “kādu saturu” un tamlīdzīgi.

Doro Liberto® 825 ir pirmais uzņēmuma viedtālrunis, kas piedāvā šādu revolucionāru inovāciju – ierīci, kas domā gluži kā tās īpašnieks, tādējādi ļaujot lietotājam to izmantot maksimāli ērti un elementāri, balstoties uz vēlamo rezultātu.

0Wallet_Case_Doro_Liberto_825_black_with_phone_loading_right

Dažreiz uzsākt lietot jaunu tālruni ir visai sarežģīti, it īpaši tad, ja ar konkrēto ierīci sastopaties pirmo reizi. Pateicoties Doro Liberto® 825 viedtālrunī iebūvētam starta ceļvedim, uzsākt darbu ar ierīci un apgūt tās funkcijas ir ievērojami vienkāršāk. Tā pamāca un uzdod jautājumus, lai lietotājs var justies droši un ērti, sagatavojot tālruni darbam, pielāgojot iestatījumus, iestatot zvana melodiju vai pievienojot jaunus kontaktus.

Tālrunis ir aprīkots ar Doro izstrādāto palīglietotni My Doro Manager, kuru savos viedtālruņos var instalēt ģimenes locekļi un draugi, lai spētu attālināti palīdzēt lietotājam, sniegt konsultācijas, tikt skaidrībā ar lietotnēm, koplietot fotogrāfijas, pievienot kontaktus vai pielāgot, piemēram, skaņas un gaismas iestatījumus lietotāja vietā.

Produkta informācija – Doro Liberto® 825

 • Viedtālrunis ar intuitīvu un viegli lietojamu saskarni

 • Viegla navigācija ar fiziskiem “sākumekrāns” un “atpakaļ” taustiņiem

 • Palīdzības taustiņš ar GPS vietnoteices funkciju

 • Iebūvēts soli-pa-solim ceļvedis, kas izskaidro dažādu funkciju darbību

 • My Doro Manager lietotne ļauj tuviniekiem attālināti palīdzēt un dot padomus tālruņa lietošanā

 • Horizontālais uzlādes statīvs, kas tālruņa uzlādes laikā ļauj to izmantot kā modinātāju, fotorāmi vai citām funkcijām

 • 5 collu ekrāns skaidrai un ērta funkciju lietošanai

 • 4G/LTE datu savienojumu tehnoloģijas

 • IPS HD ekrāns

 • Balstīts uz Android 5.1 (Lollipop) platformas

 • Google™ sertificēta 8 GB iebūvētā atmiņa un 1 GB operatīvā atmiņa

 • MicroSD atmiņas karšu lasītājs (līdz 32 GB)

 • Četrkodolu procesors

 • 8 megapikseļu kamera ar zibspuldzi un video uzņemšanas režīmu

 • Savietojams ar dzirdes palīgierīcēm (HAC)

 • HD Voice funkcija

Saistītās tēmas: dorodoro liberto 825mobilie tālruņiviedtālruņi

Izsaki savu viedokli