Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Donalds Tramps, šķiet, beidzot ir pārdevis savu veco un neaizsargāto Android tālruni un nomainījis to pret iPhone viedtālruni. Baltā nama sociālo mediju direktors Dens Skavino Jr. tvītoja, ka Tramps nu ir pārgājis uz Apple ierīci, sakot, ka prezidents to izmantojot jau pāris nedēļas.

Twitter lietotāji bija pamanījuši, ka pēdējo nedēļu laikā prezidenta kontā parādījās piezīme, ka viņš veicis ierakstus savā kontā no iPhone tālruņa, bet nav skaidrs, vai Tramps šos ierakstus ir veicis pats vai arī viņa padotie ir veikuši šos ierakstus no sekundārajām ierīcēm.

https://twitter.com/DanScavino/status/846918912793083904?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.theverge.com%2F2017%2F3%2F29%2F15103504%2Fdonald-trump-iphone-using-switched-android

Donalds Tramps pirms kāda laika tika kritizēts par vecā Android tālruņa izmantošanu, kuram nebija nekādas aizsardzības, jo tas valsts augstākajai amatpersonai neesot pieļaujami. Piecas dienas pēc prezidenta inaugurācijas 20. janvārī tika paziņots, ka viņš šo veco ierīci izmanto vēl joprojām.

Saistītās tēmas: iphoneprezidentsTālrunistramps

Izsaki savu viedokli