Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Vai tev ir apnicis tikt pārtrauktam? Šī jaunā aplikācija apgalvo, ka spēj palīdzēt.

Nosaukta par “Woman Interrupted”, aplikācija, kas ir pieejama gan iOS, gan Android tālruņos, izmanto tava viedtālruņa mikrofonu, lai analizētu sarunas un izsekotu, cik reizes vīrieši pārtrauc sievietes konkrētas sarunas laikā.

Jauno aplikāciju izveidojusi Brazīlijas reklāmas aģentūra BETC par godu Starptautiskajai sieviešu dienai. Aplikācijas veidotāji apgalvo, ka ideja radās prezidenta debašu laikā, kad Donalds Tramps pastāvīgi pārtrauca Hilariju Klintoni.

Izmantojot balss frekvences, aplikācija veido līknes, balstoties uz to, cik reizes vīrieša balss pārklājas ar sieviešu, lai noteiktu pārtraukšanas reizes. Sākotnējā procesā lietotne “mācās” atpazīt sava īpašnieka balsi, lai uzskaiti padarītu pēc iespējas precīzāku.

Lai arī aplikācija ir vērsta uz sievietēm, BETC saka, ka to var izmantot arī vīrieši, kuri, iespējams, nesaprot, cik bieži tie mēdz pārtraukt sievietes, pašiem nemaz nepamanot. Tomēr tas neuzskaitīs, cik bieži sarunas laikā sievietes pārtrauc vīriešus.

Pēc aģentūras sacītā pārtraukumu izsekošana esot vien tikai sākums. Aplikācijas veidotāju galējais mērķis ir “radīt izpratni un diskusijas par sieviešu pārtraukšanu diskusiju laikā,” it īpaši profesionālajā vidē.


Resursi: Mashable

Saistītās tēmas: aplikācijaPārtraukšanasievietesVīrieši

Izsaki savu viedokli