Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Coolpad, viens no 10 vadošajiem Ķīnas viedtālruņu ražotājiem, uzsākot darbību Vācijā un Šveicē, oficiāli paziņo par darbības uzsākšanu Rietumeiropā. Ar šo paziņojumu Coolpad skaidri demonstrē savus attīstības plānus Eiropā, jo Centrālajā un Austrumeiropā Coolpad darbību sekmīgi uzsāka jau 2015.gada 3.ceturksnī. Arī Latvijā ir nopērkami Coolpad tālruņu modeļi Modena un Porto.

Coolpad paziņo arī par jaunu, pilnībā pārstrādātu logotipu – modernu, svaigu un dzīvīgu.

Coolpad-final-logo-RGB-Reversed-white-on-blue

“Mēs ļoti labi pazīstam Eiropas tirgu, jo Eiropā daudzus gadus esam darbojušies kā ODM ražotājs lielajiem Eiropas mobilo sakaru operatoriem. Esam spēcīgi Ķīnā – bijām pirmie, kas piedāvāja tālruni ar divām SIM kartēm gaidīšanas režīmā, mēs bijām pirmie, kas Ķīnā piedāvāja 4G tālruni. Coolpad ražo augstas kvalitātes produktus, un mēs uzskatām, ka inovācija ir atslēga uz panākumiem. Mēs ticam, ka mūsu tālruņi padara cilvēku dzīvi patīkamāku ar atmiņām un saturu, ko jūs glabājat savā tālrunī. Coolpad piedāvā inovatīvu dizainu, lielisku kvalitāti un pieņemamu cenu,”- atzīst Coolpad vadītājs Eiropā Denny Qiu.

Christoph Lichtenberg, Coolpad vadītājs Vācijā un Šveicē informē par diviem jauniem Coolpad modeļiem, kas būs nopērkami visā Eiropā: Coolpad Porto S un Torino S. “Pircēju paradumu izpēte visā pasaulē liecina, ka viedtālruņa dizains ir galvenais pirkšanas kritērijs. Pirmais iespaids ir svarīgs! Tikai tad, ja jums ir iepaticies tālrunis, jūs iedziļināsieties tā tehniskajā specifikācijā, vai tā atbilst jūsu vajadzībām. Ja jums nepatīk dizains, pārējam nav nozīmes. Šī apstākļa dēļ ierīces izskats un sajūta plaukstā ir ļoti svarīga katram pircējam. Tieši tāpēc mēs strādājam, lai Coolpad iepatiktos uzreiz! Mēs nodrošinām augstākās klases specifikāciju, piemēram, Qualcomm procesoru, 4G vai pirkstu nospiedumu lasītāju zemās vai vidējas klases cenu segmentā. Coolpad tālruņi Vācijā un Šveicē būs nopērkami no februāra un Coolpad Modena, Porto S un Torino S būs pieejami pie mūsu partneriem”. Latvijā jaunie tālruņi būs nopērkami pavasarī.

Porto S ir izteiksmīgs, HD izšķirtspējas 5″ ekrāns (1280×720) ar 294 pikseļiem uz collu lielu izšķirtspēju. Novatoriskais Miravision™ procesors palīdz uzlabot ekrāna attēla kvalitāti. 4G LTE nodrošina īpaši ātras lejupielādes. Šim tālrunim ir divu SIM karšu slots, tāpēc to var izmantot ar divām dažādām SIM kartēm, vai ar vienu SIM karti un microSD karti.

Kaut gan tas ir tikai viedtālrunis, to ērti izmantot, lai skatītos iecienītākos TV šovus vai veiktu videozvanus bez problēmām, jo Porto S izmanto LTE tehnoloģiju augstas izšķirtspējas balss zvaniem.

Porto S ir viens no plānākajiem tālruņiem savā cenu kategorijā – tikai 7,6 mm plāns, taču zem tā vienkāršās ārpuses slēpjas spēcīgs MediaTek™ četrkodolu procesors. Porto S ir 8 MP galvenā kamera ar LED zibspuldzi, un ar to var viegli veikt Full HD 1080p video, ko var tieši atskaņot uz Smart TV. Tālrunim ir 2 MP priekšējā kamera.

Porto S ir jaunā Android™ 5.1 Lollipop operētājsistēma, kas ir pārveidota, lai būtu ātrāka, efektīvāka un patērētu mazāku akumulatora jaudu. Pateicoties tā ietilpīgajam 2000mAh akumulatoram, sarunu laiks ir 8h, savukārt gaidstāves laiks 3G tīklā ir 6 ¼ dienas vai pat ilgāk, ja ir ieslēgts akumulatora taupīšanas režīms. Porto S ir 1 + 8 GB iekšējā atmiņa, un, ja tas nav pietiekami, iespējams izmantot 64 GB MicroSD karti. Tālruņa izmēri ir 143 x 72 x 7.6 mm un svars tikai 125 g. Porto S būs nopērkams baltā un tumši pelēkā krāsā, un tā ieteicamā mazumtirdzniecības cena ir € 129.

Torino S. Coolpad dizaineri iedvesmojās no dabas, veidojot unikāli izliektas un pieskārienam maigo Torino S viedtālruni. No aizmugures tas atgādina baltu upes oli. Šī dizaina koncepcija turpinās arī ar priekšējo ekrānu, kur Coolpad izmanto 2.5D izliekto stikla, piešķirot tālrunim nepārtrauktu un kompaktu izskatu.

Torino S ir skaists stikla dizaina tālrunis ar 4,7″ HD izšķirtspējas ekrānu (1280 x 720) ar 312,5 pikseļiem uz collu lielu izšķirtspēju un pirkstu nospiedumu lasītāju aizmugurē. Tas ir 4G tālrunis, kas darbojas ar divām SIM kartēm, tam ir 2 GB RAM + 16 GB ROM atmiņa, kas paplašināma ar MicroSD karti. Torino S darbina Qualcomm Snapdragon 410 Quad Core 1.2 GHz procesors. Šo tālruni viegli vadīt ar vienu roku, un tas ļauj lietotājam ieprogrammēt pirkstu nospiedumu lasīšanu līdz 5 pirkstiem, lai veiktu dažādus uzdevumus: tālruņa atbloķēšanu, lietotnes atvēršanu, ātru uzņemšanu, sarunas ierakstīšanu un drošus maksājumus Šis pirkstu nospiedumu lasītājs ir tik ātrs, ka tā atbloķēšana aizņem tikai 0,5 sek. un 0,24 sek. laikā tas ir gatavs fotografēšanai. Pirkstu nospiedumu lasītājam ir 99,9% precizitāte, tas darbojas pat ar slapjiem pirkstiem, tam ir pārklājums, kas ir pārbaudīts uz 10 miljoniem pieskārienu, tādēļ tas pirkstu nospiedumus var skenēt visos virzienos.

Torino S ir tikai 7,9 mm plāns, tajā ir infrasarkano staru tālvadības pults un to iespējams izmantot kā USB saimniekierīci. Tālrunim ir 8 MP galvenā un 5 MP priekšējā kamera. Torino S ir jaunā Android™ 5.1 Lollipop operētājsistēma un COOL UI 8.0. Akumulatora darbības laiks ir 1800 mAh. Tālruņa izmēri – 139 x 67,8 x 7,9 mm. Šis Coolpad modelis būs nopērkams baltā un šampanieša krāsā par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu 199 €.

Izsaki savu viedokli