Aktuāls

Cat S60, pirmais viedtālrunis pasaulē, kas aprīkots ar iebūvētu termiskās attēlveidošanas kameru, kā arī visūdensdrošākais viedtālrunis pasaulē, no nākamās nedēļas būs nopērkams Latvijā. Cat S60, kas pirmoreiz tika demonstrēts pasākumā Mobile World Congress 2016, ir jaunais Cat® tālruņu flagmanis.   

Viedtālrunī Cat S60 ir iebūvēts Lepton termiskās mikrokameras modulis ar FLIR tehnoloģiju, kurš vizualizē ar neapbruņotu aci neredzamu siltumu, izceļot temperatūras kontrastu. Tālrunī S60 tam piekļūst, izmantojot īpaši izstrādātu lietotni MyFLIR, ar kuras palīdzību var izmantot dažnedažādas termisko attēlu fiksēšanas un analīzes funkcijas, kas ir unikāla iespēja viedtālrunī. Cat S60 termiskās attēlveidošanas kamera ļauj Cat tālruņu lietotājiem būt pirmajiem pasaulē, kas savus viedtālruņus var izmantot pavisam jaunos veidos: siltuma zuduma noteikšanai ap logiem un durvīm; mitruma noplūžu un nepietiekamas izolācijas noteikšanai; elektroierīču un elektrisko shēmu pārkaršanas identificēšanai; kā arī lai redzētu pilnīgā tumsā.

S60_front_v1

„Tā kā ar CAT S60 iepazīstinājām februārī, tad mūsu komanda ir veikusi neskaitāmus testa izmēģinājumus mūsu dažādajās mērķa auditorijās. No santehniķiem līdz pat zirgu dresētājiem, arhitektiem, būvdarbu vadītājiem, ugunsdzēsējiem un mežsargiem – esam izmēģinājuši S60 visdažādākajās jomās, un ir saņemtas ļoti daudzas atsauksmes,” stāsta Pīters Stīvenss (Peter Stephens), Bullitt Group izpilddirektors, kas ir Caterpillar licences īpašnieks mobilo ierīču jomā. „Esam iesaistījuši arī programmizstrādātājus, sponsorējot Hackathon pasākumu, lai integrētu termiskās attēlveidošanas iespējas veselā virknē atbilstošu lietotņu, turklāt tuvākajās dienas mēs izlaidīsim Cat S60 termokameras SDK – sākotnēji izmantojot agrīno izstrādātāju programmu, pēc kuras ir bijis būtisks pieprasījums.”

Tā kā termokamera ir integrēta mobilajā ierīcē, tas ļauj dažādos veidos ietaupīt laiku – no ziņojumu ģenerēšanas darba gaitā līdz integrācijai e-pastā. Iespēja nēsāt vienu ierīci, kurai ir visas augstākās klases viedtālruņa iespējas un kas papildus spēj fiksēt un izmērīt virsmas temperatūru, radīs plašas izmantošanas iespējas būvniekiem, komunālo un ātrās reaģēšanas dienestu darbiniekiem, tehnoloģiju faniem, kā arī daudziem citiem.

Turklāt Cat S60 ir visūdensdrošākais pieejamais viedtālrunis, kas var stundu atrasties līdz piecu metru dziļumā. Tālruņa ierīces pogas var izmantot zem ūdens, lai ieslēgtu fotokameru un videokameru, paverot jaunas mobilo tehnoloģiju iespējas lietošanas veida un vietas ziņā.

Cat S60 būs nopērkams no nākamās nedēļas par €649.

Izsaki savu viedokli