Aktuāls

Kompāniju Blackberry turpina vajāt neveiksmes. Lai glābtos no teju bezcerīgās situācijas, tika izlaists Priv viedtālrunis, kas ir pirmais Android operētājsistēmas darbinātais Blackberry ražojums.

prereg-priv-438x4901

Arī Priv nespēj sasniegt uzņēmuma iecerētos pārdošanas apjomus, turklāt, uzņēmumu turpina vajāt problēmas arī pēc šķietamas ierīces pārdošanas. Tiek ziņots, ka ASV mobilo sakaru operatoriem AT&T, kā arī T-Mobile bieži vien iegādātās ierīces tiek atgrieztas atpakaļ. Tas novedis pie tā, ka T-Mobile pārtraukuši Priv viedtālruņu tirdzniecību tiešsaistē un savos veikalos izpārdod atlikušās ierīces, nepasūtot jaunas. Publiski šo soli T-Mobile nekomentē.

 

BlackBerry Priv ir aprīkots ar 5.4 collu 1440 x 2560 pikseļu izšķirtspējas displeju un izbīdāmu fizisko tastatūru. Android operētājsistēmu darbina Snapdragon 808 mikroshēmojums un 3 gigabaitu operatīvā atmiņa. Iebūvētās atmiņas apjoms ir 32 gigabaiti un tā ir paplašināma ar microSD atmiņas kartēm.

Par attēlu uzņemšanu atbild aizmugurē novietotā 18 megapikseļu kamera, kurai ir attēla optiskās stabilizācijas funkcija, savukārt selfiju cienītājiem paredzēta priekšpusē novietotā 2 megapikseļu kamera. Viedtālruni ar enerģiju nodrošinās 3410 miliampērstundu akumulators.

Izsaki savu viedokli