Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Jaunais un revolucionārais ”Apple” tālrunis iegūs ne tikai būtiski uzlabotas dizaina un funkcionalitātes izmaiņas, bet arī cenas kāpumu. ”Apple” jaunie telefoni nemaksās lētāk par 1000 eiro. Tas ir būtisks cenas kāpums, salīdzinot ar ”iPhone 7 Plus”, kā dārgākais modelis maksā nedaudz vairāk par tūkstoti. Tātad lētākais teorētiskais ”iPhone 8” maksās aptuveni tik pat, cik labākais ”iPhone 7 Plus” modelis.

To, protams, nevarētu uzskatīt par lielu pārsteigumu. Jaunais ”iPhone” saņems ievērojamas dizaina izmaiņas, labāku kameru, labākus dzelžus un visā visumā būs iespaidīgs tālrunis, tādēļ telefona cena ir uzskatāma par adekvātu šāda līmeņa ierīcei.

Septembra beigās ”Apple” prezentēs trīs jaunus telefonus, kuru nosaukumi pagaidām nav zināmi. Vēl pat nav pilnīgi skaidrs, kāds nosaukums būs flagmanim, nerunājot nemaz par pārējiem diviem, kuriem sākotnēji tika piedēvēti ”iPhone 7S” un ”iPhone 7S Plus” nosaukumi. Jaunākās spekulācijas gan liecina, ka trīs ”Apple” viedtālruņi varētu saņemt pat tādas radikālas nosaukumu maiņas kā ”iPhone”, ”iPhone Pro” un ”iPhone Pro Plus” vai tamlīdzīgi.

Izmantotie resursi: https://www.theverge.com

Saistītās tēmas: appleiphone

Izsaki savu viedokli