Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Amazon Appstore, kas ne tuvu nav tik populārs aplikāciju veikals kā Google Play un Apple AppStore, nosegs bērnu radītos zaudējumus vecākiem. Amazon Appstore ir iestrādāts Amazon ierīcēs, piemēram, Kindle Fire planšetdatoros kā Play veikala aizvietotājs.

Bērni aplikāciju veikalā tērējuši vairākus miljonus eiro galvenokārt tādēļ, ka to izdarīt ir ļoti vienkārši. Ja vecāki savus bankas kontus ir sasaistījuši ar aplikāciju veikalu, bērni automātiski iegūst iespēju neierobežoti tērēt vecāku naudu bez jebkādām grūtībām.

Amazon Appstore pirms pirkumu veikšanas nepieprasa paroles vai vecāku autentifikāciju. Tādējādi bērni aplikāciju iekšienē var iegādāties dažādus virtuālos labumus bez savu vecāku ziņas.

ASV Federālā darījumu komisija (FTC) paziņoja, ka Amazon jāatmaksā vecākiem bērnu iztērētā nauda, jo aplikāciju veikals ir pārāk primitīvs. Bērni neapzinās, ka tiek iecirsts pamatīgs robs vecāku maciņos, kas savukārt atnes peļņu Amazon. Tādējādi bērni teorētiski tiek izmantoti peļņas gūšanai.

Piemēram, spēlītē “Ice Age Village” dārgais maksājums, ko var veikt, lai iegūtu neīstas lietas, ir teju 100 eiro vērtībā. 2012. gadā Amazon ieviesa paroles autentifikāciju pirkumiem virs 20 eiro, taču tikai pašām lietotnēm, nevis pirkumiem to iekšienē.

Izmantotie resursi: https://techcrunch.com

Saistītās tēmas: amazoninternetveikals

Izsaki savu viedokli