Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Viedtālruņu ražotājs ”Asus” vienlaikus atrādījis uzreiz piecus jaunus viedtālruņus un visiem veltījis vienu kopēju saukli – ”We Love Photo”.

Tas, protams, nav pārsteidzošs sauklis, zinot, ka visiem pieciem viedtālruņiem ir iebūvētas duālās kameras, turklāt arī dažu nosaukumi liekus komentārus neprasa. ”Asus” jaunie telefonu nosaukumi ir ”ZenFone 4 Pro”, ”ZenFone 4”, ”ZenFone 4 Selfie Pro”, ”ZenFone 4 Selfie” un ”ZenFone 4 Max Pro”·

Visi telefoni saņems ”Android O” atjauninājumu, kā arī ceturtā ”Zenfone” sērija ir ieguvusi ļoti augstvērtīgas kameras. Viedtālruņu jaudas ziņā spēcīgākais ir ”ZenFone 4 Pro”, kas ieguvis astoņkodolu ”Snapdragon 835” procesoru un 4, 6 vai ārprātīgu 8 GB operatīvās atmiņas variantu.

Divi telefoni no šī saraksta īpaši izceļas. ”ZenFone 4 Selfie Pro” un ”ZenFone 4 Selfie” ir domāti kvēliem pašbilžu faniem. Abi ir aprīkoti ar identiskām 16 megapikseļu aizmugurējām kamerām, taču svarīgākā, protams, ir priekšējo kameru jauda, proti, tās ieguvušas attiecīgi iespaidīgus 24+5 megapikseļus un 20+8 megapikseļus.

Abām selfiju ierīcēm ir 4 GB operatīvā atmiņa un zemāka līmeņa procesori, tomēr šo viedtālruņu spožums ir sekundārā kamera.

Izmantotie resursi: http://www.engadget.com

Saistītās tēmas: asuszenfone

Izsaki savu viedokli