Aktuāls

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

”Samsung” aprīko jauno ”Grand Hotel Kempinski Riga” ar vairāk nekā 220 profesionālajiem ekrāniem

IT sasniegumi, bizness

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness
post-image

Ķīnas biznesa platformas KGI Securities analītiķis Mings Či Kuo, kurš ir slavens ar to, ka iepriekš spējis precīzi prognozēt Apple produktu specifikācijas un to iespējas, nācis klajā ar jaunu atziņu, sakot, ka jauno tālruni varēs uzlādēt bez vadiem ar Wi-Fi starpniecību.

Apple bezvadu lādēšanas opcija nav sveša lieta, jo uzņēmuma radītos viedpulksteņus var uzlādēt tieši tādā veidā. Apple gan negrasās nokopēt bezvadu lādēšanas sistēmu, kāda tā ir atsevišķiem Android viedtālruņiem, bet gan ieviest kaut ko daudz modernāku. Piemēram, Samsung jaunākajiem tālruņiem ir pieejams neliels paliktnis, uz kura, uzliekot telefonu, tas sāk uzlādi. Apple vēlas ieviest opciju, kas tālruni spēj uzlādēt, tam atrodoties Wi-Fi diapazonā, bez papildierīču palīdzības.

Kuo arī pavēstīja, ka jauns dizains būs ne tikai iPhone 8, bet arī pārējem diviem modeļiem, kas savukārt būs iPhone 7 pēcnācēji.

Ķīniešu analītiķis kopš 2011. gada ir izteicis gandrīz 30 prognozes par topošajiem Apple produktiem, no kurām gandrīz visas izrādījušās precīzas. Kuo, protams, nepiekopj nekādu maģiju, bet gluži vienkārši nodarbojas ar pamatīgu Apple produktu analīzi, kas ļauj viņam nonākt pie pareizajiem secinājumiem. Viņš tiek uzskatīts par pasaulē labāko Apple analītiķi.

 

Resursi: http://www.theverge.com/

Saistītās tēmas: iphoneTālruņiuzlāde

Izsaki savu viedokli