Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Viens no modernākajiem, elegantākajiem un kopumā labākajiem pasaules viedpulksteņiem “Apple Watch” pēdējā laikā piedzīvojis zināmas problēmas. Tehnoloģiju milzis “Apple” saņēmis sūdzības, ka pulksteņa lietotājiem masveidā bez iemesla izkritis tā ekrāns.

Noskaidrots, ka problēmas cēlonis slēpjas akumulatora darbībā. Vairākiem cilvēkiem ekrāns esot izlecis no tā aprisēm, jo to izspiedis akumulators. Iespējams, šāda problēma radusies tādēļ, ka baterijas tikušas pārlādētas vai arī tās pārkarsa.

Līdz šim nav fiksēts neviens pulksteņa aizdegšanās gadījums, taču tas būtu mazākais, ko “Apple” varētu vēlēties. Jāpiebilst, ka uzņēmums pulksteņu garantiju pagarinājis par diviem gadiem. Ja kādreiz tā ilga tikai vienu gadu, tad tagad šādu problēmu dēļ pulksteni bez maksas salabos trīs gadu laikā.

“Apple” konkurents “Samsung” pagājušajā gadā iekūlās nepatikšanās ar reāli sprāgstošiem un degošiem “Galaxy Note 7” viedtālruņiem, kuri tika izņemti no tirdzniecības. “Apple” centīsies nekāpt uz Dienvidkorejas uzņēmuma grābekļiem un šādu fiasko nepiedzīvot.

Izmantotie resursi: http://gizmodo.com

Saistītās tēmas: appleviedpulksteņi

Izsaki savu viedokli