Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Datortehnikas un viedtālruņu ražotājs ”Apple” oktobrī laidīs klajā trīs jaunas ierīces. Viens no tiem būs galvenais flagmanis ar iespējamo nosaukumu ”iPhone 8”, bet pārējie divi, iespējams, nebūs ”iPhone 7” pēcnācēji, bet jaunas sērijas aizsācēji.

”Apple” analītiķis un blogeris Džons Grūbers paudis, ka šādam scenārijam nevajadzētu piepildīties. Pēc viņam pieejamās informācijas visas ierīces iegūs pavisam citādāku dizainu kā iepriekšējie modeļi. Ja par teorētiskā ”iPhone 8” dizainu jau sen ir skaidrs, ka tas ne par mata tiesu neatgādinās iepriekšējos modeļus, tad jaunākā informācija liecina, ka arī pārējie divi nemaz nebūšot līdzīgi ”iPhone 7”.

Blogeris pauda, ka jaunie telefoni saņems jaunus dizainus un nebūtu loģiski, ja tiem tiktu piedēvēti ”iPhone 7S” vai ”iPhone 7S Plus” nosaukumi. Pēc Grūbera domām ”S” versijas jebkurā gadījumā parasti ir spēcīgākas par pirmajiem sērijas modeļiem, tādēļ, citējot viņu, ”šim S sērijas nonsensam būtu jābeidzas.”

Grūbers ir pārliecināts, ka jaunie ”Apple” viedtālruņu saņems tādus nosaukumus kā ”iPhone 8”, ”iPhone 8 Plus” un ”iPhone 8 Pro” vai arī veiks vēl radikālākas izmaiņas un nosauks par ”iPhone”, ”iPhone Plus” un ”iPhone Pro”.

Izmantotie resursi: http://bgr.com

Saistītās tēmas: appleiphone

Izsaki savu viedokli