Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Nu jau vairs palicis gandrīz tikai mēnesis līdz ilgi gaidītajam brīdim, kad tehnoloģiju uzņēmums ”Apple” prezentēs savu visu laiku lielāko veikumu viedtālruņu sakarā. Par godu ”Apple” 10 gadu jubilejai jaunais telefons saņems būtiskas dizaina izmaiņas, tajā skaitā, zaudējot fizisko mājas pogu.

Pašreizējā informācija liecina, ka jaunajam ”iPhone” nebūs izliekts ekrāns, kā tas ir ”Samsung Galaxy” jaunajām ierīcēm. Zināms, ka ”Apple” šogad iegādājās lielu daudzumu OLED ekrānu no ”Samsung”, tomēr par spīti tam ”Apple” telefonu ekrāni iegūs 2,5D, nevis 3D tehnoloģiju.

Labi zināmais ”Apple” ierīču līkeris Minčī Kvo izteicies, ka septembrī varētu tikt izsūtīti 2-4 miljoni telefonu, kā arī, ka uzņēmums negaidīti varētu no jaunajiem telefoniem izņemt ”Touch ID” pirkstu nospiedumu lasītāju.

Šādu pieņēmumu Kvo izteicis, jo ”Apple” joprojām ir problēmas ar pirkstu nospieduma skenera ievietošanu zem ekrāna. Ņemot vērā tālruņa dizainu (ekrāns klās teju visu priekšejo paneli), nav īsti cita varianta, kur novietot skeneri. Jāatgādina, ka arī pirms ”Galaxy S8” prezentācijas klīda baumas, ka ”Samsung” varētu ieviest lasītāju zem ekrāna, tomēr tas nebija tik vienkārši un novietoja to ļoti neveiksmīgā vietā blakus aizmugurējai kamerai.

Zināms, ka drīzumā gaidāmajam ”iPhone” tālrunim abās kamerās būs iestrādāts 3D sensors, kas teorētiski seju varētu atpazīt un ekrānu atbloķēt ļoti lielā ātrumā. ”Apple” varētu atteikties doties ”Samsung” ceļu, kad pirkstu nospiedumu lasītājs tika iestrādāts aizmugurē. Vai nu tas nonāktu zem ekrāna vai arī tiktu izņemts vispār.

Izmantotie resursi: http://bgr.com

Saistītās tēmas: appleiphone

Izsaki savu viedokli