Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Tehnoloģiju gigants ”Apple” sācis sava stilīgā mūzikas atskaņotāja – sestās paaudzes ”iPod Nano” – oficiālu likvidācijas procesu. ”Apple” paziņojis, ka uzņēmuma licencētajos servisos vairs nebūs iespējams labot ”iPod Nano” atksaņotājus, neskaitot ”Apple” veikalos Kalifornijā, kur tos pieņems labošanā vēl līdz 2019. gadam.

Jaunākais ”iPod Nano” tika laists klajā 2010. gada septembrī, dažus mēnešus pēc tam, kad ”Apple” prezentēja ”iPhone 4”. Uzņēmums to pārtrauca ražot 2012. gadā. Salīdzinot ar piektās paaudzes ”iPod Nano”, sestās paaudzes modelim nebija fiziskās dziesmu pārslēgšanas pogas, video kamera un skaļrunis, tomēr tas saņēma skārienekrānu un klipsi, ar kuru ierīci varēja piestiprināt pie apģērba gabaliem un citiem priekšmetiem.

Tāpat pateicoties dažādu trešo pušu izstrādātājiem, kas izgatavoja siksniņas un dažādus citādus aksesuārus, ”iPod Nano” atsevišķiem ierīces turētājiem kalpoja pat kā viedpulkstenis.

Sestās paaudzes ”iPod Nano” vēl nav iekļauts ”Apple” novecojošo ierīču sarakstā, tomēr drīzumā tas tur nokļūs, pievienojoties ceturtajai un piektajai ”iPod Nano” paaudzei. Jāatgādina, ka ”iPod Nano” eksistē arī septītā paaudze, ko gan vēl nav plānots ievietot novecojušo ierīču listē.

Izmantotie resursi: https://www.macrumors.com

Saistītās tēmas: appleipod nano

Izsaki savu viedokli