Aktuāls

”LG V30” nesaņems divus ekrānus, tomēr ierīces dizains būs lielisks

Tālruņi, mobilās ierīces

”iOS 11” atnesīs jaunu iespēju, kā bloķēt ”Touch ID” un veikt ārkārtas zvanus

Tālruņi, mobilās ierīces

Daži ”Snapchat” īpašnieki tomēr pārdevuši savas akcijas

IT sasniegumi, bizness

Auto pieredzējušiem ceļotājiem – ”Volkswagen California XXL” ar virtuvi un vannasistabu

Auto, Moto

”Asus” laiž klajā veselus piecus jaunus ”ZenFone” ar duālajām kamerām

Tālruņi, mobilās ierīces
post-image

Vakardien Apple izstrādātāju konferencē tika prezentēts jaunais iPad un iPhone ierīču operētājsistēmas atjauninājums iOS 11. Tas, kā jau katrs nākamais atjauninājums, saņēmis lietotāja saskarnes uzlabojumus un daudzas citas interesantas funkcijas.

Apple savu virtuālo asistentu Siri zināmā mērā padarījis advancētāku. Acīmredzot, Apple saprata, ka Google asistents Android ierīcēm kļuvis spējīgāks un vispusīgāks, kamēr Siri progresu nav piedzīvojis jau labu laiku.

Viena no Siri jaunākajām opcijām ir tā spēja analizēt viedās ierīces lietotāja paradumus interneta pārlūkā un meklēšanas rezultātos piedāvāt līdzīgus tematus, kas lietotāju varētu ieinteresēt. Siri mākslīgais intelekts devis spēju tam tulkot balsis no dažādām pasaules valodām uz angļu valodu. Latvijas iPhone lietotāji var nomierināties, jo latviešu valodas tulks, protams, (vēl?) nav iekļauts. Ķīnas iedzīvotāji, piemēram, var sarunāties ar Siri ķīniešu valodā un asitents visu informāciju veiksmīgi tulko angliski.

Pie dizaina izmaiņām ticis arī Control Center panelis, kā arī Apple Pay turpmāk būs integrējies iMessage, un ar īsziņu aplikāciju lietotāji cits citam varēs nosūtīt naudu. Prezentācijā tika veltīta sadaļa arī kameras darbībai. Respektīvi, jaunais iOS 11 spēs padarīt labāku fotogrāfiju kvalitāti.

Attēliem tikšot uzlabota kopējā kvalitāte un padarīta labāka gaismas jūtība. Tāpat kamerai būšot jaunas funkcijas, piemēram, iespēja uzfilmēt Instagram Boomerang tipa video bez papildu aplikācijām.

Apple uzlabojis arī Maps funkcionalitāti. Ja agrāk tā bija visai primitīva aplikācija, kuru vienos vārtos sasita Google Maps, tad tagad tā ieguvusi dažus noderīgus uzlabojumus. Piemēram, lietotājam būs iespēja iegūt labāku navigācijas informāciju par ”ceļojumiem”, piemēram, uz tirdzniecības centriem vai lidostām. Tāpat, vadot auto, Maps parādīs braukšanas ātrumu un ceļa norādījumus.

Izmantotie resursi: https://www.engadget.com

Saistītās tēmas: appleiphoneviedtālruņi

Izsaki savu viedokli