Aktuāls

post-image

Jau esam vēstījuši, ka Apple strādā pie dažādu irbuļu tehnoloģiju izveides, lai, iespējams, kādu dienu laistu klajā nopietnu konkurentu Samsung Galaxy Note planšettelefoniem. Par jaunāko Apple ideju vēsta kāds nesen saņemts patents.

Šoreiz noslēpums slēpjas irbuļa galā, kas var lepoties ar zināmām elastības īpašībām. Rezultātā tas būs ne tikai īpaši jutīgs, bet arī varēs mainīt garumu un pat formu, ļaujot izveidot rakstības stilu, kas raksturīgs zīmulim, vai, pagarinot minēto elastīgo galu, izveidot otai raksturīgās līnijas.

Rezultātā ar irbuli, vadoties pēc lietotāja darbībām, iespējams mainīt rakstīšanas vizuālo noformējumu, mainot līniju krāsu, biezumu, treknumu un citus parametrus. Citiem vārdiem sakot, īpaši iekārojams šis risinājums būtu dažāda līmeņa māksliniekiem.

Tāpat izstrādājums varētu saņemt informāciju par apkārtnes gaišumu, pēc kura vadoties planšetdators varētu mainīt, piemēram, līniju krāsu vai spilgtumu.

Interesanti, ka patents tika pieteikts jau 2012. gadā, taču apstiprinājumu saņēma vien pāris dienas atpakaļ, vēsta AppleInsider, kas parūpējies arī par redzamajiem attēliem.

apple sylus irbulis patents

Saistītās tēmas: applepatenti

Izsaki savu viedokli