Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ir skaidrs, ka iPhone 5C, vadoties pēc tā noieta apjoma, gluži par veiksmes stāstu nevar nosaukt. Tiesa, Apple ir laidis klajā jaunu viedtālruņa versiju, kas varēs lepoties ar vēl zemāku cenu.

Ilgu laiku iPhone 5C bija pieejams divās modifikācijās – ar 16 un 32 GB iebūvēto atmiņu. Tagad šiem abiem pievienosies 8 GB modifikācija. Tas ļāvis vēl nedaudz samazināt lētākā iPhone cenu. Piemēram, Lielbritānijā ierīcē maksās 429 mārciņas (16 GB modelis – 469 mārciņas), savukārt Vācijā 8 GB versija būs pieejama par 549 eiro (16 GB – 599 eiro, 32 GB – 699 eiro).

Jau tagad izstrādājums ir pieejams pie atsevišķiem Lielbritānijas un Vācijas mobilo pakalpojumu sniedzējiem, taču dotajā brīdī nav precīzas informācijas par versijas pieejamību citās valstīs. Jāatzīmē, ka 8 GB versija būs pieejama visās ierastajās iPhone 5C krāsās.

Jaunākā informācija vēsta, ka iPhone 5C ierīces noslogo 2 procentus no kopējās mobilā interneta plūsmas, savukārt iPhone 5 un iPhone 5S gadījumā šie skaitļi ir krietni lielāki – attiecīgi 15 un 12 procenti.

Pirms laika vēstījām, ka Apple iPhone 5C pārdošana nevedas, liekot vairākiem miljoniem viedtālruņu krāt putekļus noliktavās.

iphone5c-header

Saistītās tēmas: appleiphone

Izsaki savu viedokli