Aktuāls

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

”Samsung” aprīko jauno ”Grand Hotel Kempinski Riga” ar vairāk nekā 220 profesionālajiem ekrāniem

IT sasniegumi, bizness

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness

Sevi piesaka jauns izglītojošs raidījums bērniem – “ZinZINOO”

Sakaru pakalpojumi

Vakar norisinājās Apple prezentācija, kurā tehnoloģiju gigants izrādīja jaunākos viedtālruņu un viedpulksteņu modeļus.

Kā vienu no lielākajiem Apple Watch mīnusiem tehnoloģiju entuziasti minēja to, ka ierīce nav ūdensizturīga, kā arī tajā nav iebūvēts GPS atbalsts. Ar jaunajiem Apple Watch viedpulskteņiem šie abi trūkumi ir novērsti un nu viedpulkstenis ir ūdensizturīgs līdz 50 metru dziļumam, kā arī iekļauts GPS atbalsts, ka nozīmē to, ka sportiskajās aktivitātēs vairs nav obligāti nepieciešama iPhone klātbūtne.

Jaunā Apple Watch saime ir papildināta ar modeli, kura korpuss ir veidots no keramikas, ražotājs norāda, ka šāds risinājums ir līdz pat četrām reizēm izturīgāks par metāla.

Tāpat arī sadarbībā ar sporta preču ražotāju Nike, izlaista Apple Watch Nike + versija, kurai ir speciāla dizaina siksniņas, kā arī Nike+ ciparnīca un aplikācija, kas paredzēta skriešanas cienītājiem.

Jaunajiem Apple Watch ir jaudīgāks procesors, kā arī krietni spilgtāks displejs, kas atvieglos informācijas saskatīšanu spilgtā saules gaismā.

Arī iPhone 7 un 7 Plus viedtālruņi beidzot ir ieguvuši ūdensizturību, atbilstot IP67 standartam. Tāpat arī piepildījušās baumas par 3.5 milimetru audio pieslēgvietas likvidēšanu. Tas gan nenozīmē, ka nevarēsi savas iecienītās austiņas izmantot ar jaunākajiem Apple viedtālruņiem, nāksies izmantot pāreju no Lightning pieslēgvietas, kura iekļauta komplektācijā.

Sākot ar iPhone 6S daudzi lietotāji sūdzējās, ka 16 gigabaitu modeļa atmiņa ātri vien piepildās, tāpēc jaunākie Apple viedtālruņi pieejami ietilpībās, sākot no 32 līdz 256 gigabaitiem. Krāsu piedāvājums papildināts ar matēti un spīdīgi melnu. Pēdējā pieejama vien 128 un 256 gigabaitu iPhone. Spīdīgi melnais modelis esot īpaši pulēts, kas robežu starp stikla priekšpusi un alumīnija aizmuguri padara teju neredzamu. Starp citu, Apple brīdina, ka pulētais modelis vairāk izcels skrāpējumus un iesaka izmantot maciņu.

Līdzīgi kā iepriekšējos iPhone modeļos, arī šoreiz iPhone 7 no iPhone 7 Plus atšķiras ne tikai ar displeju izmēriem, bet arī kamerām. iPhone 7 ir aprīkots 12 megapikseļu kameru, kurai ir optiskā attēla stabilizācija, savukārt iPhone 7 Plus jau var lepoties ar divām kamerām, no kurām viena ir platleņķa, savukārt otra – telefoto. Lielākā iPhone lietotāji saņems jauninājumu, kas ļaus izmantot reizē abas kameras, lai uzņemtu attēlus ar izpludinātu fonu.

Tehnoloģiju gigants norāda, ka jaunie iPhone ar vienu uzlādes reizi darbosies visilgāk no viesiem Apple viedtālruņiem. iPhone 7 darbības laiks ar vienu uzlādi būs aptuveni par 2 stundām ilgāks nekā iPhone 6S, savukārt Plus modelis ieguvis stundas pieaugumu.

iPhone 7 cena būs sākot no 759 eiro, savukārt iPhone 7 Plus – sākot no 899 eiro. Latvijā šīs ierīces nonāks 23. septembrī.

Izsaki savu viedokli