Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Viena no kaitinošākajām lietām, migrējot no vienas viedtālruņa platformas uz citu ir datu pārkopēšana no vecās ierīces uz jauno. Apple nesen izlaiduši Android aplikāciju, kuru, visticamāk, interneta gigants Google ienīst. Aplikācija nodēvēta par Move to iOS.

Jaunā aplikācija pieejama Google Play aplikāciju veikalā un kā jau nosaukums par to liecina, tad palīdz Android lietotājiem migrēt uz Apple piedāvāto iOS mobilo ierīču operētājsistēmu, kopējot datus.

Kā ziņo Apple, tad aplikācija ir saderīga ar jebkuru Android 4.0 un jaunākas versijas darbinātu ierīci, lai migrētu uz jebkuru iOS 9 gadžetu. Uzstādot jaunu iOS ierīci būs iespējams izvēlēties opciju “Migrēt no Android”, kas sagatavos unikālu kodu, ko ievadīt Android ierīcē.

Abi aparāti tiks savienoti izmantojot Wifi un attiecīgi, tiks kopēti tādi dati kā īsziņas, kontakti, attēli un video, tīmekļa pārlūka grāmatzīmes, e-pasta konti, kalendāra ieraksti un bezmaksas aplikācijas. Maksas aplikācijas tiks iekļautas App Store wishlist jeb vēlmju sarakstā, lai tās būtu ērtāk atrast un iegādāties.

Lejupielādē Android ierīcēm paredzēto Move to iOS šeit.

Screenshot_2015-09-17-14-22-41

Izsaki savu viedokli