Aktuāls

”Apple” detaļu ražotājs izpauž, kad aptuveni tiks prezentēts ”iPhone 8”

Tālruņi, mobilās ierīces
post-image

Tehnoloģiju milzis ”Apple” grasās investēt līdzekļus, lai izstrādātu jaunu ekrānu tehnoloģiju, kas nebūt neesot lēts prieks. Līdz šim ”Apple” ierīču izveidē tika izmantoti LCD ekrāni ar ”Retina” tehnoloģiju un laika gaitā tie kļuva visai populāri.

“Apple” līdz ar ”iPhone 8” iznākšanu atteiksies no vecajiem ekrāniem un izmantos no ”Samsung” pasūtītos ”OLED” ekrānus, kas ir augstākas klases gan kvalitātes, gan izturības ziņā. Jaunākajam ”iPhone” modelim nebūs ieliekts 3D displejs kā ”Samsung S8”, taču tam, visticamāk, būs 2,5D tehnoloģija, kas nav nedz izliekts, nedz arī pilnīgi taisns ekrāna tips.

Tomēr pastāv arī varbūtība, ka ”iPhone 8” būs vienīgais modelis, kurš saņems ”OLED” ekrānu. ”Apple” gatavojot jaunu ekrāna tipu ar nosaukumu ”microLED”, kas būšot labāks pat par ”OLED”.

Jaunās tehnoloģijas ekrāni visādā ziņā būtu labāki par visiem mūsdienu populārākajiem ekrāniem, tomēr to izstrādes izmaksas esot ļoti lielas un uzņēmums pat negarantē, ka tie parādīsies arī ”iPhone” modelī, kas sekos pēc ”iPhone 8”.

Taču uzņēmums sola, ka jaunā tipa ekrāni tiks iestrādāti 2018. gada ”Apple Watch” viedpulkstenī. Kad ”Apple” saražos pietiekami lielu skaitu ekrānu, tiks pārtraukta neilgā sadarbība ar ”Samsung”, kas uzņēmumam piegādā ekrānus jaunajam tālrunim.

Izmantotie resursi: http://bgr.com

Saistītās tēmas: appleekrāniiphone

Izsaki savu viedokli