Aktuāls

”LG V30” nesaņems divus ekrānus, tomēr ierīces dizains būs lielisks

Tālruņi, mobilās ierīces

”iOS 11” atnesīs jaunu iespēju, kā bloķēt ”Touch ID” un veikt ārkārtas zvanus

Tālruņi, mobilās ierīces

Daži ”Snapchat” īpašnieki tomēr pārdevuši savas akcijas

IT sasniegumi, bizness

Auto pieredzējušiem ceļotājiem – ”Volkswagen California XXL” ar virtuvi un vannasistabu

Auto, Moto

”Asus” laiž klajā veselus piecus jaunus ”ZenFone” ar duālajām kamerām

Tālruņi, mobilās ierīces
post-image

Tehnoloģiju milzis ”Apple” grasās investēt līdzekļus, lai izstrādātu jaunu ekrānu tehnoloģiju, kas nebūt neesot lēts prieks. Līdz šim ”Apple” ierīču izveidē tika izmantoti LCD ekrāni ar ”Retina” tehnoloģiju un laika gaitā tie kļuva visai populāri.

“Apple” līdz ar ”iPhone 8” iznākšanu atteiksies no vecajiem ekrāniem un izmantos no ”Samsung” pasūtītos ”OLED” ekrānus, kas ir augstākas klases gan kvalitātes, gan izturības ziņā. Jaunākajam ”iPhone” modelim nebūs ieliekts 3D displejs kā ”Samsung S8”, taču tam, visticamāk, būs 2,5D tehnoloģija, kas nav nedz izliekts, nedz arī pilnīgi taisns ekrāna tips.

Tomēr pastāv arī varbūtība, ka ”iPhone 8” būs vienīgais modelis, kurš saņems ”OLED” ekrānu. ”Apple” gatavojot jaunu ekrāna tipu ar nosaukumu ”microLED”, kas būšot labāks pat par ”OLED”.

Jaunās tehnoloģijas ekrāni visādā ziņā būtu labāki par visiem mūsdienu populārākajiem ekrāniem, tomēr to izstrādes izmaksas esot ļoti lielas un uzņēmums pat negarantē, ka tie parādīsies arī ”iPhone” modelī, kas sekos pēc ”iPhone 8”.

Taču uzņēmums sola, ka jaunā tipa ekrāni tiks iestrādāti 2018. gada ”Apple Watch” viedpulkstenī. Kad ”Apple” saražos pietiekami lielu skaitu ekrānu, tiks pārtraukta neilgā sadarbība ar ”Samsung”, kas uzņēmumam piegādā ekrānus jaunajam tālrunim.

Izmantotie resursi: http://bgr.com

Saistītās tēmas: appleekrāniiphone

Izsaki savu viedokli