Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Viens no ietekmīgākajiem tehnoloģiju uzņēmumiem pasaulē ”Apple” drīzumā tirdzniecībā laidīs ”iPhone X” viedtālruni. Pēdējā ”Apple” ierīču prezentācijā ”iPhone X” tika atrādīts pašā kulminācijā pasākuma beigās, uzņēmuma pārstāvjiem stāstot, cik lielisks ir šis tālrunis.

Ņemot vērā tā ekstravaganto dizainu, tālrunim nebija brīvas vietas, lai iestrādātu ”TouchID” pirkstu nospiedumu sensoru. Tā vietā ”Apple” izgatavoja ”FaceID” sejas nolasīšanas tehnoloģiju, kuras darbību nodrošinās papildus infrasarkanā kamera un vairāki sensori.

Tomēr ”Apple” darbi ”iPhone X” sakarā pagaidām neiet uz priekšu tik raiti, kā varētu šķist. Tādēļ uzņēmums negaidīti nodevis informāciju detaļu izgatavotājiem, lai tie pārtrauc attīstīt sejas atpazīšanas tehnoloģijas precizitāti, jo tas kavējot ierīču ražošanu.

”iPhone X” ražošana iestrēga, izstrādājot priekšējās kameras 3D sensoru, kas sastāv no punktu projektora, apgaismojuma sensora un infrasarkanās kameras. ”Apple” galvenās problēmas ir izgatavot trauslus moduļus, kas tiktu ievietoti punktu projektorā, tādēļ detaļu izgatavotāji, iespējams, vairs neiesprings, lai celtu ”FaceID” kvalitāti.

Prognozēts, ka tas gan būšot neliels kvalitātes kritums un ”FaceID” vienalga būšot uzticamāks rīks par ”TouchID”, kā iepriekš tika minēts viedtālruņa prezentācijā.

Izmantotie resursi: https://www.macrumors.com

Saistītās tēmas: appleiphoneiphone x

Izsaki savu viedokli