Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Viens no ietekmīgākajiem pasaules uzņēmumiem “Apple” šā gada nogalē prezentēs jauno iPhone 8. Izskanējušas runas, ka tas būs pirmais tālrunis pasaulē, ko varēs uzlādēt bez vadu vai papildus statīva palīdzības.

“Apple” savā ziņā baumas ir apstiprinājusi, sakot, ka tikuši ieguldīti līdzekļi, lai attīstītu bezvadu uzlādi un rūterus, kas nodrošinātu uzlādi. Uzņēmums izveidojis patentu ar graujošu nosaukumu. WCCSWDFPA (Wireless Charging and Communications Systems With Dual-Frequency Patch Antennas). Tas būs spējīgs caur mobilo datu frekvencēm nodot elektroenerģiju mobilai ierīcei.

Komunikācija notiks starp rūterī un tālrunī iestrādātajiem viļņu raidītājiem un saņēmējiem. Tāpat maz ticams, ka jauno ierīci varēs uzlādēt ar jebkura rūtera palīdzību. “Apple” pauda ideju, ka attīstīs savus AirPort rūterus, ar kuru palīdzību arī varētu veikt uzlādi pa gaisu.

“Apple” arī izmēģinājis veidus kā palielināt attālumu, kādā notiktu uzlāde. Piemēram, ievietojot dubultās frekvences antenas. Gatavo produktu, visticamāk, ieraudzīsim tad, kad pasaulei tiks atrādīts iPhone 8.

Izmantotie resursi: http://appleinsider.com

Saistītās tēmas: appleiphonerūteris

Izsaki savu viedokli