Aktuāls

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

”Samsung” aprīko jauno ”Grand Hotel Kempinski Riga” ar vairāk nekā 220 profesionālajiem ekrāniem

IT sasniegumi, bizness

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness
post-image

Jaunākajos ”Samsung” viedālruņos ”Galaxy S8” ”Galaxy S8 Plus” un ”Note8” ir iestrādāta speciāla poga, ar kuras palīdzību var aktivizēt virtuālo palīgu ”Bixby”. Sākotnēji šai pogai nebija praktiski nekādas jēgas, jo ”Bixby” balss bija pieejama tikai dažās Āzijas valstīs, taču nu jau kādu laiku tā ir nonākusi arī pārējā pasaulē, tajā skaitā Latvijā.

Cilvēki labprāt iegādājās jaunos ”Samsung” viedtālruņus, kuri ir vieni no labākajiem pasaulē, taču zināmas neertības radīja īpaši ”Bixby” veltītā poga, kura nespēja pildīt neko citu, kā tikai ieslēgt ”Bixby”. Pēc tam gan ”Bixby” iemācījās angļu valodu un nonāca pārējā pasaulē, taču diez vai tas bija arguments, lai cilvēki uzreiz aktīvi sāktu lietot viedpalīgu.

”Galaxy S8” tālruņu lietotājus nomāca fakts, ka ”Bixby” pogu nebija iespējams samainīt pret kādu citu īsceļu. Tādējādi aktivizējās dažādi izstrādātāji, kuri radīja veiksmīgas aplikācijas, lai pogu varētu piesaistīt jebkurai citai aplikācijai.

Pēc vairāku mēnešu pauzes ”Samsung” beidzot laidis klajā atjauninājumu, kas ļauj atslēgt ”Bixby” pogas funkcionalitāti, tādējādi padarot to neaktīvu. Tas gan nenozīmē, ka ”Bixby” ir pazudis pilnībā, jo pie tā joprojām var nokļūt, pabraucot pa kreisi mājas ekrānā.

 

Izmantotie resursi: https://www.sammobile.com

Saistītās tēmas: bixbysamsung

Izsaki savu viedokli