Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Iepriekš tika vēstīts, ka ASV pilsētā Čikāgā 22. jūlijā risinājās vērienīgs ”Pokemon Go” saiets, kas pulcēja vairāk kā 20 tūkstošus virtuālo monstru ķērāju. Lai pasākumu apmeklētu, daībniekiem bija jāveic dalības maksa 20 ASV dolāru apmērā, taču ne visi tika pie kārotās iespējas noķert retos pokemonus.

Šai pasākumā cilvēki varēja noķert tādus pokemonus, kurus ikdienā nav iespējams sastapt. Jaunajā spēles režīmā ”raid battles” kopīgiem spēkiem ”Pokemon Go” spēlētāji varēja cīnīties ar īpaši spēcīgiem monstriem un tad tos noķert.

Taču ne viss ritēja kā plānots un daļēji šis pasākums cieta izgāšanos. Liela daļa spēlētāju neesot spējuši ielogoties savā profilā vai tikuši izmesti no spēles ”servera” un ”interneta” kļūdu dēļ. Tie, kuriem nepaveicās, tā arī pameta pulcēšanās vietu, tomēr spēles izstrādātājs ”Niantic” apsolījis atmaksāt iztērēto dalības maksu visiem, kuri nevarēja piekļūt spēlei.

Viens no lielākajiem ASV telekomonikāciju operatoriem ”Verizon” pastāstīja, ka ”Niantic” pirms šī pasākuma esot vērsies pie mobilo sakaru operatora, lai runātu par interneta tīkla kapaciātes uzlabošanu. ”Verizon” mobilo tīklu uzlaboja un uzņēmuma pārstāvis pauda, ka tā esot ”Niantic” vājo serveru vaina.

Piemēram, citas aplikācijas kā ”YouTube” tobrīd esot darbojušās bez problēmām, tādēļ šī problēma esot bijusi ārpus ”Verizon” kontroles. Tomēr, kā vēstija statistika, tad ”T-Mobile” klientiem ar mobilajiem tīkliem problēmu praktiski nebija.

Izmantotie resursi: http://www.businessinsider.com

Saistītās tēmas: Pokemon GOviedtālruņi

Izsaki savu viedokli