Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Crittercism ir veicis pētījumu, kas, iespējams, pārsteigs daudzus. Tajā tika salīdzināti dati no vairāk nekā 1 miljarda mobilo ierīču lietotājiem un rezultātā tika radīts saraksts ar stabilākajām ierīcēm un tika arī noskaidrots, kura no populārākajām mobilajām operētājsistēmām ir stabilāka.

Jau sākumā jāmin, ka pretēji pieņemtajiem uzskatiem, Android operētājsistēma izrādījās gandrīz divas reizes stabilāka par iOS sistēmām.

Pētījuma atklājās, ka vissliktāk no apskatītajām operētājsistēmām veicās Android 2.3 (Gingerbread), kas piedzīvoja „avāriju” 1,7 procentos gadījumu, savukārt visas operētājsistēmas sākot ar Android 4.0 (Ice Cream Sandwich), šis skaitlis bija krietni mazāks – vien 0,7 procenti.

crash android

Nedaudz bēdīgāka aina atklājās apskatot iOS operētājsistēma rezultātus. Visstabilākā ir iOS 7.1, kas avarēja 1,7 procentos gadījumu, savukārt iOS 6 un iOS 7 šis rezultāts bija attiecīgi 2,5 un 2,1 procents.

 ios crash percentage

Interesanti, ka pētījums atklāj arī stabilākās iOS un Android ierīces gan planšetdatoru, gan viedtālruņu kategorijā. Plašajā Android konkurencē īpaši izcēlās Samsung produkti, savukārt iOS nometnē visstabilākā ierīce izrādījās iPhone 5.

Pētījuma rezultāti ir balstīti uz datiem, kas ievāc ziņas no vairāk nekā 1 miljarda ierīcēm visā pasaulē viena mēneša periodā. Jāatzīmē, ka pētījumā vērā tika ņemtas tikai divas operētājsistēmas (iOS un Android) un ierīces, kuru darbību šīs sistēmas nodrošina.

Saistītās tēmas: androidiosoperētājsistēmas

Izsaki savu viedokli