Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Viedtālruņu operētājsistēmu izstrādātājs ”Android”, kas pieder tehnoloģiju gigantam ”Google”, laidis klajā pielāgotu ”Oreo” sistēmas versiju, kuru varēs lietot zemākas klases viedtālruņu turētāji.

”Android” pirms dažiem mēnešiem atrādīja jaunāko ”Oreo” operētājsistēmu, kura vēl nav pieejama lielākajai daļai pasaules ierīču. Lai arī ”Android” stāstīja, ka tā būs energoefektīva operētājsistēma un lietotājam draudzīga, tomēr uzņēmums laidis klajā optimizētu ”Oreo (Go Edition)”.

Šī operētājsistēma tikusi izgatavota tādiem tālruņiem, kuru operatīvās atmiņas apjoms ir 1 GB vai 512 MB. Papildus tam ”Google” laidīs klajā optimizētas aplikācijas kā ”Mail”, ”Youtube”, ”Maps” un ”Assistant”, lai tās veiksmīgi darbotos ar ”Oreo Go”.

Optimizētā operētājsistēma spēs ielādēt programmas par 15% ātrāk kā citas, kā arī tā oriģināli saņems tikai deviņas iestrādātas programmas – ”Google Go, Google Assistant Go, YouTube Go, Google Maps Go, Gmail Go, Gboard, Google Play, Chrome, Files Go”.

Pagaidām ”Oreo Go” ir pieejams tikai izstrādātājiem, taču drīzumā nonāks arī citu viedtālruņu turētāju rokās. Nav zināms, vai tā būs pieejama Latvijā, jo pagaidām tās izplatīšana plānota tikai Indijā.

Saistītās tēmas: androidandroid oreogoogle

Izsaki savu viedokli