Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jau ilgāku laiku izskan informācija, ka Amazon gatavojas iesaistīties arī viedtālruņu tirgū, izveidojot Kindle sērijas mobilo tīklu ierīci. Pateicoties analītiķu sniegtajām ziņām, šīs baumas uzjundījušās no jauna.

Kā ziņo KGI Securities analītiķis, Amazon jau tuvāko 3 līdz 6 mēnešu laikā nāks klajā viedtālruni, kas tiks bāzēts uz to stratēģiju, ko kompānija piekopj izstrādājot arī slavenos e-grāmatu lasītājus un planšetdatorus.

Amazon viedtālrunis gan nebūtu liels pārsteigums, zinot ka par to tiek spekulēts jau pēdējos divus gadus. Tiesa, analītiķu tālāk minētā ierīces specifikācija gan ir nedaudz pārsteidzoša, vēstot, ka viedtālrunis saņems sešas kameras – gan korpusa priekšpusē, gan ierīces aizmugurē. Tāpat ierīci papildinās iespēja veikt darbības ar žestiem, papildinot jau ierasto skārienjutīgo displeju.

Pārējā specifikācija gan pārāk neizcelsies blīvajā viedtālruņu tirgū. Viedtālrunis solās saņemt 4,7 collu displeju, četru kodolu Snapdragon 801 procesoru un 2400 mAh akumulatoru.

Kaut arī šīs nav pirmās baumas, kas norāda uz līdzīgu specifikāciju, it īpaši attiecībā uz kameru skaitu, informācija vēl joprojām atrodas vien baumu līmenī un nav pieejami  uzskatāmi pierādījumi šīs ierīces eksistencei.

18-Amazon-Tablet

Saistītās tēmas: amazon kindlebaumasviedtālruņi

Izsaki savu viedokli