Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Ar virtuālās realitātes sindromu apslimis arī viens no populārākajiem laika ziņu portāliem AccuWeather.com. Līdz šim AccuWeather piedāvāja dažādas aplikācijas, kas sniedz detalizētu informāciju par laika apstākļiem dažādās pasaules vietās. Tagad uzņēmums grasās piedāvāt apskatīt laika apstākļu datus ar virtuālās realitātes palīdzību.

AccuWeather laida klajā jaunu virtuālās realitātes servisu Weather for Life. Ar tā palīdzību virtuālās realitātes ierīču lietotāji varēs apskatīt 360 grādu video saturu, pašreizējos laika apstākļus, kā arī citu informāciju.

AccuWeather analizē laikapstākļu datus vietā, kur cilvēks to vēlas un izveido animācijas, kas atspoguļo konkrēto situāciju. Principā ļoti slinkiem cilvēkiem tādējādi rodas iespēja izvērtēt meteoroloģisko situāciju, nemaz neizejot no mājas.

Pašreiz aplikācija ir pieejama tikai Samsung Gear lietotājiem, tomēr māc šaubas, ka tas varētu būt ērtākais veids, kā apskatīt laikapstākļu informāciju. Vienkāršāk laika prognozi, piemēram, ir apskatīt mobilajā tālrunī, tomēr ar VR palīdzību šis process būtu daudz interesantāks.

Resursi: http://www.digitaltrends.com

Saistītās tēmas: klimatsVirtuālā Realitāte

Izsaki savu viedokli