Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Lai arī ”Apple” viedtālrunis ”iPhone” mūsdienās tiek pozicionēts kā viens no labākajiem un kvalitatīvākajiem tālruņiem pasaulē, tomēr nekas nevar būt perfekts. ”iPhone” ir vienīgais viedtālrunis, kuru darbina operētājsistēma ”iOS”, kamēr citi lielie ražotāji izmanto galvenokārt ”Android”. Jā, ”iPhone” ir stila un kvalitātes paraugs, tomēr arī šim telefonam ir mīnusi un iztrūkstošas lietas, kuras savukārt piemīt daļai ”Android” ierīču.


1. Uzlādes ātrums

Teju katrs jaunais ”Android” viedtālrunis saņem ātrās uzlādes funkciju, kas pēdējo gadu laiku kļuvusi arvien populārāka. ”iPhone” pagaidām šajā lauciņā nav spējis konkurēt ar ”Android” telefonu ražotājiem un ”Apple” ierīces nav iespējams uzlādēt tik ātri, kā piemēram, ”OnePlus”, ”Samsung” un citas. Tāpat aizvien lielāku lomu sāk spēlēt bezvadu uzlāde, kuru saņēmuši, piemēram, jaunākie ”Samsung Galaxy” telefoni. Taisnības labad jāsaka, ka ”iPhone 8” saņems bezvadu uzlādes iespēju, tomēr pagaidām vēl šajā ziņā ”Apple” atpaliek.

2. SD karte

”iPhone” jau kopš tā pirmsākumiem nav bijusi iespēja papildināt atmiņas krātuvi ar SD karti. Jaunāko ”iPhone” modeļu lietotājiem ir jāaprobežojas ar 32 GB, 64 Gb, 128 GB un 256 GB atmiņām. 64, 128 un 256 varbūt arī nav maz, tomēr 32 GB ierīču lietotājiem atmiņas resursi kādā brīdī var sākt aptrūkties.

3. Divu SIM karšu atbalsts

Pagaidām neviens ”iPhone” tālrunis nav atbalstījis divas SIM kartes, kamēr ”Android” ierīcēs šāda papildiespēja ir jau ļoti sen. Tā nav nepieciešama katram, tomēr var būt noderīga, apvienojot divus numurs vienā telefonā. Piemēram, darba tālruni un ikdienas tālruni vai, ceļojot, kad otra SIM karte ir kāds ārzemju operators.

4. Noklusējuma interneta pārlūks

”Apple” ierīcēs ”Safari” ir iestatīts kā noklusējuma interneta pārlūks un to nav iespējams izmainīt. Protams, var lejupielādēt dažādus citus pārlūkus, tomēr tos nevar iestatīt kā noklusējumu. ”Android” ierīcēs jebkuru interneta pārlūkprogrammu var padarīt kā galveno.

5. ”Messages”

”iPhone” viedtālruņos īsziņas ir iespējams nosūtīt un saņemt tikai ar ”Messages” aplikāciju, bet ”Android” variācijas ir dažādas un cilvēki savā starpā var sarakstīties ne tikai ar oriģinālo SMS aplikāciju, bet arī dažādām trešo pušu programmām.

Saistītās tēmas: androidiphone

Izsaki savu viedokli