Aktuāls

post-image

Dienvidkorejas tehnoloģiju uzņēmums ”Samsung” pēc ”Galaxy S8” un ”Galaxy S8 Plus” vēlas prezentēt vēl dažus astotās sērijas viedtālruņus. Nākamie rindas kārtībā ir ”Galaxy Note 8” un īpaši izturīgais ”Galaxy S8 Active”.

Jaunajam ”Note 8” būs nedaudz lielāks ekrāns nekā ”S8 Plus”, proti, 6,4 collas, kā arī tas, protams, saņems izliekto ekrānu. Prognozēts, ka tas būs vēl nedaudz jaudīgāks par ”S8” sērijas tālruņiem un tā galvenais konkurents būs jaunais ”iPhone 8”. ”Apple” tālrunis gan tiks prezentēts oktobrī.

Interesanti, ka jaunās ”Samsung” ierīces sakarā izskanēja baumas, ka ”Note 8” varētu tikt iebūvēts pirkstu nospiedumu lasītājs zem ekrāna. Uzņēmuma pārstāvji norādīja, ka ir bijuši dažādi tehniski sarežģījumi, kādēļ šī tehnoloģija netika ieviesta.

Pašreizējā pirkstu nospiedumu lasīšanas tehnoloģija, kas paredzēta ievietošanai zem ekrāna, radot ekrānam spilgtuma anomālijas. ”Samsung” nepietiks laika, lai šo problēmu novērstu, tādēļ pirkstu nospiedumu lasītāju, kas iebūvēts zem ekrāna, iespējams, varēs gaidīt nākamgad ”Galaxy S9” tālrunī.

Izmantotie resursi: https://www.androidcentral.com

 

Saistītās tēmas: Galaxy Note 8samsung

Izsaki savu viedokli