Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Līdz šim izskanējušas vairākas prognozes saistībā ar iPhone 8 iznākšanu. Analītiķi līdz šim prognozējuši, ka tālrunis kopā ar jaunajiem iPhone 7S un iPhone 7S Plus varētu tikt atrādīti vēl nekonkrētā datumā laika posmā no septembra līdz novembrim.

Taču jaunākā informācija pamatīgi satrakusi kvēlākos Apple ierīču fanus. Vācijas banka Deutsche Bank nosūtījusi investoriem interesantu informāciju. Proti, bankas finanšu analītiķi pavēstījuši, ka šogad jaunais iPhone varētu nenonākt plašākas sabiedrības redzeslokā..

Kā iemesls tika minēts laika trūkums, lai tālruni aprīkotu ar jaunākajām tehnoloģijām. Līdz pat šā gada nogalei Apple varētu neizdoties iegūt nepieciešamo daudzumu galveno tālruņa detaļu. Tāpat analītiķi uzskata, ka tādējādi varētu rasties neparedzētas tehniskas problēmas, kas kavētu masveidīgu tālruņu izveidi.

Zināms, ka Apple grasās jaunajā telefonā ieviest dažādas interesantas tehnoloģijas, piemēram, bezvadu uzlādi un iPhone ierīcēm vēl nebijušu ieliektu ekrānu. Tāpat nav noslēpums, ka Apple ekrānus iepērk no sava konkurenta Samsung.

Izmantotie resursi: http://bgr.com

Saistītās tēmas: appleiphone

Izsaki savu viedokli