Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Viens no ietekmīgākajiem tehnoloģiju uzņēmumiem Apple septembrī plāno atrādīt savu jauno flagmani iPhone 8. Līdz šim dzirdētas milzum daudz spekulācijas saistībā ar to, kādas tehnoloģijas tiks ieviestas jaunajā tālrunī.

iPhone 8 būs īpašs Apple telefonu desmitās jubilejas tālrunis. Klīda pat baumas par to, ka tālruņa nosaukums varētu nemaz nebūt iPhone 8, bet iPhone 10, iPhone X vai kas tamlīdzīgs. Vairāki Apple apskatnieki un analītiķi izteikuši savus spriedumus un prognozes, kāds tad varētu būt flagmanis, kas saules gaismu, visdrīzāk, ieraudzīs pēc pusgada.

Turpmākajās rindās apkopoti interesantākie Apple apskatnieku spriedumi un prognozes. Viņu sniegtā informācija 100% nesaskan ar Apple plāniem, tādēļ neeksistē garantija, ka visas šīs prognozes piepildīsies.


iPhone visu priekšējo daļu klās skārienjūtīgs ekrāns

Sarunu šovā Daring Fireball Apple blogeris un entuziasts Džons Grūbers atklājis faktus par ekrāna izmēriem. Viņš dzirdējis Apple izstrādātāju sarunu, kuri apsprieduši, ka iPhone 8 ekrāns pilnībā klās visu tālruņa priekšpusi. Respektīvi, tālrunim nebūs maliņas apkārt ekrānam, iestrādājot vēl nebijušu viengabalainu ekrānu pa visu tālruņa priekšējo paneli.

5. The front surface of the ultra-premium iPhone will be all display, with no borders or bezels.

 

Tālrunim būs stiklots korpuss ar alumīnija rāmi

Viens no slavenākajiem Apple analītiķiem Mins Čikvo, kurš iepriekš precīzi prognozējis virkni jauno Apple inovāciju, uzskata, ka telefonam būs stiklots korpuss. Stikla korpuss vienīgo reizi tika ieviests iPhone 4 un iPhone 4S tālruņiem. Viņš paredz, ka pēc septiņu gadu pārtraukuma iPhone atkal varētu būt stiklota aizmugure, kuru ieskauj alumīnija rāmis.

6. The iPhone 8 will mostly be made of glass, with an aluminum frame.

 

iPhone 8 nebūs fiziskās mājas pogas

Mins Čikvo atklāja vēl vienu īpašību, kas, visticamāk, arī piepildīsies. Proti, tālrunim vairs nebūs ikoniskās mājas pogas, kas līdz šim bijusi pilnīgi visiem Apple tālruņu modeļiem. Tā vietā būs virtuāla poga, zem kuras ekrānā būs iestrādāts Touch-ID pirkstu nospieduma sensors. Līdzīgu tehnoloģiju līdz šim izmantojis Ķīnas ražotājs Xiaomi saviem jaunajiem tālruņiem.

7. The home button will be invisible.

 

Vēl nebijusi bezvadu uzlādes tehnoloģija

Korporācijas Sharp prezidents Tajs Jengvū ieguvis informāciju, ka jaunajiem telefoniem būšot bezvadu uzlādes opcija. Šai tehnoloģijai nebūs nepieciešama papildus ierīce, uz kuras jāuzliek telefons, līdzīgi kā jaunākajiem Samsung modeļiem. iPhone varēs uzlādēt, atrodoties, piemēram, jebkurā vietā savā privātmājā vai dzīvoklī.

8. The iPhone 8 will support wireless charging.

 

Telefons iztiks bez 3,5 mm audio pieslēgvietas

iPhone 7 nebija 3,5 mm audio pieslēgvietas un arī iPhone 8 nebūs. Par šo lietu neviens eksperts nerunā, jo tā ir pašsaprotama. Tas drīzāk būtu pamatīgs šoks un patīkams pārsteigums reizē, ja iPhone jaunajā ierīcē negaidīti atgriezīs audio pieslēgvietu.

9. It won't have a headphone jack.

 

iPhone 8 cena var sasniegt skaitli ar četriem cipariem

Tehnoloģiju un inovāciju žurnāla Fast Company autora Marka Salivana rīcībā ir informācija par iPhone 8 cenām.  Plānots, ka tas būs visu laiku dārgākais Apple viedtālrunis, kas maksās apmēram 1000 eiro. Īstiem Apple faniem tas, protams, nebūs liels šķērslis.

11. The premium iPhone 8 will likely cost over $1,000.

 

Par spīti spekulācijām viedtālrunim varētu nebūt ieliekts ekrāns

Populārākā jaunā Apple telefona prognoze – tam būšot ieliekts ekrāns. Cilvēki uzreiz centušies vilkt paralēles ar Samsung Galaxy S7 Edge, kam bija tieši tāda stila ekrāns. IHS Market analītiķis Veins Lams interneta vietnei MacRumors pavēstīja, ka Apple var neizdoties integrēt šādu ekrānu jaunajā ierīcē. Par spīti tam, iPhone tādējādi varētu būt liels 2,5D stikla ekrāns, nevis 3D, kā plānots.

 

iPhone 8 ekrāns vienalga solās būt iespaidīgs

Ir izskanējušas vairākas runas saistībā ar iPhone 8 ekrānu. Viens no pasaulē lielākajiem tehnoloģiju portāliem GSM Arena paziņoja, ka Apple veicis pasūtījumu Samsung. Apple iegādājies apmēram 60 miljonus OLED ekrānus, kas tikšot iestrādāti jaunajā ierīcē. Iepriekš no The Korea Herald apcirkņiem izskanēja citāda prognoze, ka Apple tālruņiem, tomēr varētu būt AMOLED ekrāns. Jebkurā gadījumā abi ekrānu veidi pārspēj pašreizējo LCD. Tie  ir pārāki praktiski visos aspektos – enerģijas taupīšanas, krāsu, kontrasta un spilgtuma ziņā.

4. However big it turns out, the iPhone 8 screen sounds like it's going to be incredible.

 

Pirms iPhone 8 prezentācijas tiks atrādīts iPhone 7S

Dažas nedēļas pirms iPhone (8, 10 vai X) prezentācijas tiks atrādīts iPhone 7S. Iepriekš tika prognozēts, ka septītās paaudzes Apple telefonam nebūs S versijas, taču nekas tamlīdzīgs acīmredzot nepiepildīsies. iPhone 7S būšot uzlabots procesors, kā arī tam būs modelis sarkanā krāsā.

 

iPhone 7S nebūs duālās aizmugures kameras

Leģendārais Apple analītiķis Mis Čikvo pārliecinoši paudis, ka iPhone 7S nebūs duālā kamera. Šādu tehnoloģiju Apple iepriekš plānoja iestrādāt tikai sērijas lielajam telefonam iPhone 7 Plus, kamēr 7 un 7S palikuši bešā.

10. Don't expect the iPhone 7S to get the dual-lens camera from the iPhone 7 Plus. Only the larger iPhone models coming this year will get that feature.

Saistītās tēmas: appleiphoneviedtālruņi

Izsaki savu viedokli