Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Boot.lv ar kopā ar skaistumkonkursa Mrs. Top Of The World organizatori Kristīni Lindenblati un Latvijas pārstāvi Anitu Pužuli testē Philips jaunākās ierīces – automātisko lokveidi un Philips Lumea fotoepilatoru.

Profesionāla automātiska lokošana izcilam rezultātam

Profesionāla automātiska lokošana izcilam rezultātam

Philips ProCare automātiskās lokšķēres uzritina matus uz uzkarsētā cilindra un vienmēr izveido perfektas lokas.

Titāna keramiskais cilindrs

Titāna keramiskais cilindrs

Profesionāla līmeņa pagriežams titāna cilindrs ātrai ieveidošanai, gludai slīdāmībai un mirdzošiem matiem. Cilindra titāna keramiskais pārklājums apvieno izcilu siltuma vadītspēju ar gludu virsmu, lai izveidotu perfektas lokas.

Profesionāla līmeņa motors bez sukas

Profesionāla līmeņa motors bez sukas

Izturīga profesionāla līmeņa motors loku izveidei dažādos virzienos. Izmantojiet, lai iegūtu perfekti vienādas lokas kreisajā un labajā pusē simetriskam izskatam. Vai arī izmantojiet automātisko loku funkciju dažādiem loku virzieniem pilnībā dabiskam izskatam.

3 siltuma un 3 taimera iestatījumi dažādiem matu tipiem

3 siltuma un 3 taimera iestatījumi dažādiem matu tipiem

3 temperatūras iestatījumi (170°C – 190°C- 210°C) un 3 taimera iestatījumi (12 sek. – 10 sek. – 8 sek.) visiem matu tipiem nodrošina lieliskus rezultātus ar dažādu loku stingrību. Piemēram, izmantojot augstas temperatūras iestatījumu ar papildu ieveidošanas laiku, lokas būs stingrākas – ideāli bieziem matiem. Savukārt zemākas temperatūras iestatījums kopā ar īsāku ieveidošanas laiku ir optimāls matiem, kam nepieciešama papildu aizsardzība.

Ātrs 30 sek. uzsilšanas laiks

Ātrs 30 sek. uzsilšanas laiks

Lielas veiktspējas sildītājs ar 30 sek. uzsilšanas laiku.

Salonam paredzēts 2,0 m pagriežams vads

Salonam paredzēts 2,0 m pagriežams vads

Salona līmeņa garš 2,0 m vads nodrošina uzlabotu elastību un vieglu lietošanu. Šis salona līmeņa vads padara Philips ProCare automātisko lokveižu izmantošanu pavisam vieglu jebkurā laikā un telpas apstākļos.

3 regulējami ieveidošanas virzieni

3 regulējami ieveidošanas virzieni

3 regulējami ieveidošanas virzieni (pa kreisi, pa labi un automātiski) matu ieveidošanas laikā ļauj izpausties radošumam. Lokas pa labi, lokas pa kreisi, lai jūs varētu ieveidot katru pusi ar perfektu simetriju, vai arī automātiskā loku ieveidošana, lai pamīšus veidotu lokas uz abām pusēm perfekti dabiskam izskatam.

  • Viegla loku veidošana, arī pakausī

    Philips ProCare automātiskajam lokveidim ir ergonomisks dizains, kas padara vieglāku perfekti vienādu loku ieveidošanu visā galvas apjomā, pat pakausī.

  • Ieveidošana ar aizsardzību pret karstumu

    Unikāls siltumu izolējošs nodalījums apdegumu novēršanai ieveidošanas laikā. Atšķirībā no standarta lokveižiem, jūs nekad vairs neapdedzināsiet pirkstus, izmantojot Philips ProCare automātiskās lokšķēres.

Saistītās tēmas: philips

Izsaki savu viedokli