Aktuāls

post-image

Opel ir atrādījis jaudīgāko un iespējams arī agresīvāko Astra versiju – OPC Extreme. Spēkrats var lepoties ar jaudu, kas pārsniedz 300 zirgspēkus, turklāt iespaidu atstāj arī auto visnotaļ sportiskais dizains.

Ja standarta OPC versija attīsta 276 zirgspēkus un 300 Nm griezes momentu, ļaujot spēkratam sasniegs 100 km/h lielu ātrumu 5,9 sekundēs un turpināt paātrināties līdz 250 km/h, tad Opel inženieri ir vēl nedaudz paspēlējušies ar divu litru dzinēju, izspiežot vairāk nekā 300 zirgspēkus. Domājams, ka arī šī modeļa maksimālais ātrums tiks ierobežots pie 250 km/h atzīmes, taču paātrinājums līdz simtiņam varētu būt pat par nepilnu sekundi mazāks. Iespaidīgo jaudu līdz riteņiem novedīs sešpakāpju manuālā ātrumkārba un advancēts diferenciālis.

Neatklājot citas auto detaļas, tiek vēstīts, ka izstrādājums ir par 100 kg vieglāks par Astra OPC. Turklāt auto saņēmis arī citus uzlabojumus, kas pazemina gravitācijas centru, nodrošinot labāku vadāmību.

Taisnību sakot, Opel šī koncepta izstrādi uztver ļoti nopietni. Piemēram, 9,3 kg smagais metāla jums tika aizvietots ar oglekļa šķiedras jumtu, kas sver nieka 2,6 kg. Protams, atbilstoši Extreme nosaukumam, spēkrats saņems sešu punktu drošības jostu, 19 collu riepas un Brembo diskus.

Saistītās tēmas: Opel Astra OPC

Izsaki savu viedokli