Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

16. martā Rīgā notika pasākums, kas bija veltīts leģendārā Ferrari 70. gadu jubilejas svinībām. Svinīgā atmosfērā un omulīgā gaisotnē restorānā “Viesistaba” Rīgas Ferrari klubs kopā ar savu draugu un partneri Romas Ferrari fanu klubu klātesošos uzrunāja ar īpašu lekciju par leģendāro dzīvesstila un autosporta zīmola izveidošanos.

 

 

 

 

f

Ferrari stāstu prezentēja  Alessandro Bolzan Mariotti Posocco, kurš ir viens no Romas Ferrari kluba vadītājiem un aizrautīgs zīmola atbalstītājs, kā arī vairāku Ferrari īpašnieks. Pirmo reizi Rīgu apmeklēja arī Romas Ferrari kluba prezidents Fausto Amendolagine, kurš neslēpa savu sajūsmu par mūsu galvaspilsētu un arī Rīgas Ferrari fanu kluba darbību. Savukārt Rīgas kluba prezidents Valerio Palmigiano pauda apņēmību kļūt par vienu no lielākajiem Ferrari klubiem pasaulē. Pasākumu ar savu klātbūtni pagodināja arī Itālijas vēstnieks Latvijā Sebastiano Fulči.

 

i

Par Ferrari leģendas būtiskākajiem attīstības posmiem un privilēģijām, ko var iegūt tikai Ferrari fanu kluba biedri, skatieties sižetā.

Saistītās tēmas: F1ferrari

Izsaki savu viedokli