Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Autovadītājs ar lielu stāžu, pārliecināts motobraucējs, grāmatvede, mājsaimniece un fitnesa treneris – kas viņus vieno?  Viņi visi ir vienlīdzīgi, pirmo reizi ienākot Drifta hallē, kur pa trasi riņķo elektrotricikli. Jūs vaicāsiet, vai tiešām autobraucējs drifta trasē var piekāpties krietni mazāk pieredzējušam braucējam? Viennozīmīgi, jo izšķirošais nav ātrums, bet gan spēja apgūt nelielas viltības un savaldīt drifta triciklu trases pagriezienos.

Boot.lv nolēma veikt nelielu eksperimentu. Esam aicinājuši interesantus un azartiskus pārus mēroties drifta meistarībā. Drifta dueļu sezonu atklās Aigars Grāvers, kurš ir pazīstams ne vien kā leģendārās grupas “Jumprava” dalībnieks, bet arī aizrautīgs braucējs gan ar četru, gan divu riteņu spēkratiem. Viņa trases partnere būs lieliskā Baiba Runce, kuru ikdienā ierastāk ir redzēt TV3 ekrānos “Bez Tabu” laikā. Starp citu, Baiba pirms došanās trasē bija nedaudz satraukusies, jo pārvietojas ar auto, kam ir automātiskā ātrumkārba, taču tam, kā izrādījās, nav nekādas nozīmes. Kurš kuru?

Jau nākamnedēļ ar savām drifta prasmēm jūs izklaidēs un iedvesmos Gvido Linga un skaistumkopšanas biznesa pārstāve Eva Strautmale.

P.s. Īpašs sveiciens Drifta hallei mēneša jubilejā!

Saistītās tēmas: Drifta halle

Izsaki savu viedokli