Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Mūsdienās ļoti daudz austiņu tiek radītas ar troksni slāpējošu funkciju, kas palīdz mūzikas klausītājiem atslēgties no apkārtējās pasaules. Tagad jauns austiņu komplekts ar nosaukumu Mindset tirgū ienāk kā pavisam uzlabota ierīce ar pievienotu uzmanības traucēkļu slāpējošu tehnoloģiju.

Mindset, kas tikko tika pieteikts kā Kickstarter projekts, sola skaņās iekļaut visus zvanus un svilpes signālus, ko tu sagaidi no premium klases austiņām – bezvadu ierīce ar spēju slāpēt troksni un skaņu, kas nāk no Onkyo – Japānas luksusa zīmola, kas specializējas audio tehnikā. Bet šajās austiņās ir iestrādāts arī kas ļoti unikāls, padarot tavu domāšanu unikālu.

Austiņas sastāv no pieciem elektrocefalogrāfijas sensoriem, kas mēra smadzeņu elektrisko aktivitāti, kamēr tu klausies mūziku. Kad sensori sapratīs, ka esi nonācis līdz uzmanības novēršanas punktam, austiņas izdos smalku audio skaņu, lai pievērstu tavu uzmanību un tu atkal sāktu koncentrēties.

Mindset treniņu sistēma ir atkarīga no pievienotās programmatūras, kas izmanto izsekotu un identificētu EEG rādījumus, izmantojot virkni testu un spēļu, ko spēlētājs aizpilda. Kad programma nostabilizē bāzes līniju, lietotājs var valkāt austiņas, ļaujot sensoriem darīt savu darbu.

Saistītās tēmas: austiņasKoncentrēšanāsMindsetViedās

Izsaki savu viedokli