Aktuāls

”LG V30” nesaņems divus ekrānus, tomēr ierīces dizains būs lielisks

Tālruņi, mobilās ierīces

”iOS 11” atnesīs jaunu iespēju, kā bloķēt ”Touch ID” un veikt ārkārtas zvanus

Tālruņi, mobilās ierīces

Daži ”Snapchat” īpašnieki tomēr pārdevuši savas akcijas

IT sasniegumi, bizness

Auto pieredzējušiem ceļotājiem – ”Volkswagen California XXL” ar virtuvi un vannasistabu

Auto, Moto

”Asus” laiž klajā veselus piecus jaunus ”ZenFone” ar duālajām kamerām

Tālruņi, mobilās ierīces
post-image

“Snapchat” sevi definē kā kameras kompāniju. Plaši kopētās un nu jau lēni izzūdošās lietotnes veidotāji saka, ka kompānija centīsies pārveidot veidu, kā strādā kameras.

Lai gūtu panākumus, tai ir jābūt balstītai uz tā dēvēto Stories formātu, piedāvājot paplašinātās realitātes lēcas. Uzņēmuma pirmais solis sākās jau pagājušajā gadā, kad tika izlaistas video ierakstīšanas brilles Amerikas Savienotajās Valstīs.

Tagad Snapchat ir nolēmis, ka beidzot ir pienācis laiks šīs saulesbrilles izlaist pārdošanā arī citās pasaules valstīs. Ar savu Snapbots palīdzību (dzelteni tirdzniecības automāti) brilles tagad ir pieejamas arī Londonā, Parīzē, Berlīnē, Barselonā un Venēcijā. Vasaras laikā tiek plānots šos tirdzniecības automātus izvietot arī citās Eiropas pilsētās.

Tirdzniecības automāti tiks pārvietoti no vienas lokācijas vietas uz nākamo. Konkrētā vietā šie automāti uzturēsies ne ilgāk par vienu dienu. Par nākamajām atrašanās vietām  tikšot paziņots tiešsaistē.

Saulesbriļļu ar nosaukumu Spectacles pārdošana tika uzsākta 2017. gada septembrī, un tajās ir iebūvēta videokamera, kas ieraksta videomateriālu apļveida formā. Šos video kadrus pēc tam iespējams kopīgot ar draugiem vai sociālajos tīklos.

Pieejamas zilā, sarkanā vai melnā krāsā, brilles sāk ierakstīšanu, kad tiek nospiesta poga augšējā kreisajā stūrī. Ar vienu pogas spiedienu tiek ierakstīts 10 sekunžu garš video, bet otrs pieskāriens ļaus saglabāt 30 sekunžu garu video materiālu.


Resursi: Wired

Saistītās tēmas: brillesSnapchatSpectaclesvideo

Izsaki savu viedokli