Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Aizvakar ziņojām, ka Samsung grasās prezentēt jaunu un stilīgu produktu. Dienvidkorejas kompānija savu solījumu turēja un, kaut arī bijām gaidījuši jaunu viedtālruni, nāca klajā ar īpaši kompaktu digitālo kameru – NX mini.

Metāla korpusā ietērptā Samsung NX mini ir vien 22,5 mm bieza, bet tās svars ir 158 grami. Ierīces aizmugurē novietots atverams 3 collu ekrāns, kas lieliski noderēs arī dažādu pašģīmju (selfiju) uzņemšanai.

Raugoties uz fotokameras specifikāciju, nākas teikt, ka izstrādājums saņēmis 1″ BSI sensoru, kas nodrošina 20,5 MP izšķirtspēju. Attēlu uzņemšanas ātrums sasniedz 1/16000 s un, iestatot attiecīgo režīmu, iespējams uzņemt līdz pat 6 attēliem sekundē. Protams, ir arī video režīms, kas iemūžinās notikumus ar 30 kadriem sekundē 1080p izšķirtspējā.

Kopumā izstrādājumam būs pieejamas trīs lēcas: 9 mm f/3.5 ED, 9-27 mm f/3.5-5.6 ED OIS, 17 mm f/1.8 OIS.

NX mini var lepoties arī ar Dropbox un Flickr integrāciju. Tāpat izstrādājums apgādāts ar Wi-Fi un NFC savienojumiem. Izstrādājuma, kas var lepoties ar 9 mm lēcu, cena ir 450 dolāri, savukārt ja vēleaties iegūt 9-27 mm lēcu, tad izstrādājuma cena sasniegs 550 dolārus. Tikmēr 17 mm f/1.8 lēca būs pieejama jau tuvākajos mēnešos, taču tās cena pagaidām nav zināma.

Samsung-NX-mini-Product-Specifications

Saistītās tēmas: fotokamerassamsung

Izsaki savu viedokli